JBL Authentics 200 ⸜ głośnik bezprzewodowy

JBL Authentics 200 jest najmniejszym modelem z trzech należących do serii Authentic.

Jak pisze polski dystrybutor JBL, firma Suport, Authentics 200 nawiązuje do stylu JBL z lat 70. – poprzez maskownicę Quadrex, niestandardową obudowę skóropodobną oraz aluminiową ramę. I dalej:

Zapewnia jeszcze lepsze parametry audio i wszechstronność. Jak przystało na JBL, głośnik zapewnia mocny zrównoważony dźwięk, niesamowitą klarowność i głęboki bas. Dzięki Asystentowi Google i Amazon Alexa można m. in. jednocześnie odtwarzać swoją ulubioną muzykę oraz sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi jedynie za pomocą głosu.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Authentics 200 wykorzystuje parę 25-milimetrowych przetworników wysokotonowych, 127 mm głośnik nisko-średniotonowy i 150 mm pasywny radiator. Głośniki pracują ze wzmacniaczami o łącznej mocy 90 W. Pliki można do niego przesyłać przez Wi-Fi, a sygnał cyfrowy korzystając z AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM), Chromecast built-in oraz Spotify Connect. Połączenie Wi-Fi zapewnia automatyczne aktualizacje oprogramowania i funkcji głośnika.

Asystenci głosowi Google i Amazon Alexa są dostępni jednocześnie na jednym urządzeniu (Amazon Alexa i Google Assistant mogą nie być dostępne we wszystkich krajach lub językach). Bluetooth pozwala na udostępnianie playlisty po sparowaniu JBL Authentics 200 z dowolnym urządzeniem Bluetooth. Urządzeniem można sterować za pomocą głosu z wykorzystaniem Alexa lub Asystenta Google. Można też użyć aplikacji JBL One. Głośnik automatycznie kalibruje i optymalizuje barwę dźwięku w każdej lokalizacji po każdym włączeniu.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Wykonane z tkanin pochodzących w 100% z recyklingu, tworzyw sztucznych pochodzących w 85% z recyklingu i w 50% z aluminium z odzysku, dostępne są w tekturowym pudełku z certyfikatem FSC zadrukowanym atramentem sojowym.

Cena: 1499 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne