JBL PartyBox Stage 320 ⸜ przenośny głośnik Bluetooth

Najnowszy głośnik Bluetooth firmy nazywany jest przez nią: „imprezowy”.

JBL PartyBox Stage 320 jest przenośnym głośnikiem Bluetooth z kółkami, wymiennym akumulatorem i składanym uchwytem teleskopowym. Tak wysoka mobilność ma pomóc w ustawieniu głośnika gdziekolwiek tego chcemy. Premiera tego modelu w Polsce zaplanowana jest jeszcze w marcu – w środę, 27 marca.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Polski dystrybutor, firma Support pisze:

Z JBL PartyBox Stage 320 można zmienić każdą przestrzeń, wewnątrz lub na zewnątrz, w taneczny parkiet. Potężne brzmienie JBL Pro Sound i głęboki bas wypełnią szeroką scenę dźwiękową, poruszając tłum, a zsynchronizowane z rytmem efekty – wirujące światła gwiazd, smugi świetlne i niezwykłe stroboskopy – będą cieszyć oko.

Dostępne są dwa wejścia: mikrofonowe i gitarowe umożliwiają prezentację na scenie. Przebiegiem imprezy można sterować za pomocą interaktywnych efektów. Kolumna ma konstrukcję odporną na zachlapania, dlatego – jak czytamy – „nawet niewielki deszcz nie zepsuje zabawy”. Wbudowany akumulator zapewnia do 18 godzin odtwarzania, a jeśli i tego będzie mało, wystarczy go wymienić na nowy (dodatkowy wymienny akumulator sprzedawany oddzielnie). W razie potrzeby, 10 minut szybkiego ładowania wystarczy na dodatkowe dwie godziny pracy. Aplikacja JBL PartyBox pozwala bezprzewodowo połączyć wiele głośników JBL przez Auracast™. Głośnik wyposażono w dwa 160 mm głośniki nisko-średniotonowe oraz dwa 25-milimetrowych, kopułkowe przetworniki wysokotonowe.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Jak informuje producent, pełnię możliwości głośnika można wykorzystać dzięki technologii AI Sound Boost, która analizuje sygnał przychodzący w czasie rzeczywistym, jednocześnie wykorzystując algorytm sztucznej inteligencji do przewidywania ruchu głośnika i dostosowywania jego parametrów. AI Sound Boost ma zmniejszać też zniekształcenia nawet przy dużej głośności, „maksymalizując jakość basu i ogólną głośność”. Jeśli chcemy zagrać jeszcze głośniej możemy sparować dwa głośniki za pomocą technologii Auracast w system stereo. Czytamy:

Muzyka na żywo? Nic prostszego! Z głośnikiem JBL Partybox Stage 320 śmiało można grać i śpiewać, używając wejść: mikrofonowego i gitarowego/mikrofonowego. Dzięki dostrojeniu korektora do karaoke i odpowiednim efektom świetlnym, każdy zabrzmi – i zabłyśnie – jak supergwiazda. Aplikacja JBL PartyBox ułatwia dodawanie interaktywnych efektów imprezowych, sterowanie muzyką, dostrajanie korektora oraz dostosowywanie kolorów i wzorów świateł, aby stworzyć idealny imprezowy klimat.

JBL PartyBox Stage 320 zawiera tworzywa sztuczne z recyklingu poużytkowego. Produkt zapakowano w papier z certyfikatem FSC, z nadrukiem wykonanym atramentem sojowym.

Cena: 2599 zł 

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne