Marka Morel dołącza do oferty RAFKO Dystrybucja

Do portfolio RAFKO Dystrybucja dołącza kolejna marka, izraelska firma Morel.

W jej ofercie znajdziemy zarówno głośniki car audio, jak i głośniki do montażu w sufitach i ścianach oraz produkty audio domowego, w tym systemy kina domowego. Jak podkreśla nowy dystrybutor, wisienką na torcie ma być duży dział przetworników głośnikowych DIY, które Morel sprzedaje z także wielu innym markom audio.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W komunikacie prasowym czytamy:

Marka Morel powstała z zamiłowania do muzyki i marzenia, by tworzyć głośniki, które w naturalny sposób uchwycą esencję muzyki – tak jak robią to instrumenty muzyczne. By wydobyć z głośników ich magię i stworzyć dźwięk, który porusza i hipnotyzuje słuchacza potrzeba czegoś więcej niż kombo wiedzy i zaawansowanych technologii. Morel przekonuje, że wytwarzanie głośników potrzebuje ludzkiego dotyku. Dlatego też każdy produkt marki Morel jest ręcznie wykonywany oraz montowany w ich fabryce, a następnie poddawany jest siedmiu różnym wyśrubowanym testom jakości.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W skład portfolio producenta wchodzą systemy kina domowego Soundspot, subwoofery USUB, głośniki zewnętrzne Breeez, instalacyjne SoundWall a także głośnik bezprzewodowy Högtalare; jego test w HIGH FIDELITY → TUTAJ. Przypomnijmy, że jest to bezprzewodowy głośnik Bluetooth, który zaprojektowano tak, by swoim kształtem odpowiadały jednemu okienku z popularnej szafki Kallax marki IKEA. Wyposażono go w 6-calowy przetwornik niskotonowy oraz dwa 1-calowe przetworniki wysokotonowe z miękką kopułką. Dostępny jest w czterech kolorach w cenie 1799 zł. ●

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

www.MORELHIFI.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne