JBL Go 4 ⸜ kompaktowy głośnik bezprzewodowy

Kolejny produkt przeto sny firmy JBL to tym razem czwarta wersja popularnego modelu GO.

Polski dystrybutor, firma Suport pisze:

Zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnym i kultowym głośnikiem przenośnym w portfolio marki JBL jest niewielki JBL GO. Sprzedany na przestrzeni lat i generacji w milionach egzemplarzy, pozostaje produktem charakterystycznym i wciąż rozwijanym. Pojawiający się właśnie w sprzedaży JBL Go 4 to najnowsza wersja produktu wyróżniająca się designem oraz wprowadzonymi ciekawymi ulepszeniami.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Głośnik Bluetooth JBL Go 4 wyposażono w stosunkowo duży przetwornik o średnicy 45 mm, a system ma moc 4,2 W RMS. GO 4 dostępny jest w wielu kolorach i jest na tyle niewielki, że mieści się w dłoni, zapewniając – jak czytamy w materiałach prasowych – „czyste, donośne brzmienie JBL Pro Sound z głębokim, mocnym basem”.

Głośniczek ma na nowo zaprojektowany zintegrowany uchwyt , a w dodatku jest wodoodporny i pyłoszczelny. Pojemność akumulatora pozwala na 7 godzin grania. Sparowanie dwóch Go 4 daje dźwięk stereo, a bezprzewodowe połączenie wielu głośników JBL z obsługą Auracast ma, jak czytamy, „zapewnić jeszcze potężniejsze brzmienie”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Producent pisze:

Nie należy dać się zwieść niewielkim rozmiarom JBL Go 4, gdyż dzięki potężnemu brzmieniu JBL Pro Sound z mocnym basem daje on muzycznego kopa. Aż trudno uwierzyć, że z tak małego głośnika wydobywa się tyle świetnego brzmienia. Wbudowany akumulator zapewnia do 7 godzin pracy plus 2 godziny z Playtime Boost, który dostraja i optymalizuje wydajność, zapewniając głośniejszy i wyraźniejszy dźwięk. Dzięki wodoodporności i pyłoszczelności na poziomie IP67 przenośny głośnik JBL Go 4 poradzi sobie w niemal każdych warunkach, od imprezy przy basenie po piknik na plaży.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Aplikacja JBL Portable pozwala otrzymywać aktualizacje i pomoc techniczną oraz korzystać z dodatkowych funkcji bezpośrednio w telefonie. Dzięki różnym ustawieniom wstępnym korektora można dostroić brzmienie do swoich preferencji. Można również skonfigurować korektor samemu.

W maskownicy głośnika JBL Go 4 zastosowano tworzywa sztuczne i tkaninę pochodzące z recyklingu. Produkt zapakowany jest w papier z certyfikatem FSC, a nadruki wykonano atramentem sojowym.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena: 219 zł 

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne