JBL PartyBox Club 120 ⸜ głośnik przenośny

JBL PartyBox Club 120 to kolejny przenośny głośnik JBL o którym firma mówi „imprezowy”.

Materiały prasowe mówią:

Potężne brzmienie JBL Pro Sound wypełnia otoczenie, a urzekające efekty – gwieździste światła, świetliste smugi i stroboskop – synchronizują się z rytmem muzyki. Parowanie dowolnego urządzenia Bluetooth jest błyskawiczne i w prosty sposób przesyłać można ulubioną imprezową playlistę. Natomiast użycie wejścia mikrofonu i gitary pozwala dzielić się własną muzyką.
Tak czy inaczej, w aplikacji JBL PartyBox można kierować przebiegiem imprezy za pomocą interaktywnych efektów. Ergonomiczny, składany uchwyt PartyBox Club 120 pozwala łatwo zabrać go wszędzie ze sobą, a dzięki odpornej na zachlapania konstrukcji nie straszny mu nawet niewielki deszcz.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Głośnik zapewnia do 12 godzin odtwarzania muzyki, ale w razie potrzeby można w nim wymienić akumulator i nadal „bawić się przy muzyce i światłach”; dodatkowy wymienny akumulator sprzedawany oddzielnie. Ponadto 10 minut szybkiego ładowania wystarcza na dodatkowe nawet 80 minut pracy.

System można rozbudować o kolejny głośnik PartyBox Club 120, a z aplikacją JBL PartyBox można bezprzewodowo połączyć wiele głośników JBL z Auracast. Kolumna ma składany uchwyt , jest więc łatwa do przenoszenia. Pomóc w tym mają, jak czytamy, „ergonomiczny korpus i równomierne rozłożenie ciężaru”. Głośnik ma oczywiście certyfikat na odporność na zachlapania na poziomie IPX4.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Dźwięk jest kształtowany przez technologię AI Sound Boost, która analizuje sygnał przychodzący w czasie rzeczywistym, jednocześnie wykorzystując algorytm sztucznej inteligencji do przewidywania ruchu głośnika i dostosowywania jego parametrów. W ten sposób, jak czytamy:

Wykorzystana zostaje pełnia możliwości przetwornika i zakres dynamiczny, aby uzyskać lepszy i mocniejszy dźwięk. Zmniejsza ponadto zniekształcenia nawet przy dużej głośności, maksymalizując wydajność basu i ogólną głośność. Natomiast połączenie wielu głośników przez Auracast™ daje dodatkowe możliwości.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Aplikacja JBL PartyBox ułatwia dodawanie interaktywnych efektów imprezowych, sterowanie muzyką, dostrajanie korektora oraz dostosowywanie kolorów i wzorów świateł, aby stworzyć idealny imprezowy klimat. JBL PartyBox Club 120 zawiera plastik z recyklingu poużytkowego. Produkt zapakowano też w papier z certyfikatem FSC, z nadrukiem wykonanym atramentem sojowym.

Cena: 1749 zł 

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne