Association of International Audiophile Publications – nowa inicjatywa, z logiem „High Fidelity”

Właśnie ruszyło nowe stowarzyszenie, mające promować etyczne zachowania wydawców pism audiofilskich w internecie – AIAP.

AIAP założyło dziesięć audiofilskich publikacji z całego świata, którym na sercu leżą standardy etyczne i zawodowe w naszej branży. Zostały one zapisane wspólnie jako Deklaracja Zasad (Statement of Principles). Członkowie założyciele zobowiązują się przestrzegać jej w roli wytycznych dotyczących etycznych i profesjonalnych działań w swoich publikacjach. Oświadczenie to jest dostępne do pobrania w trzech językach (angielskim, polskim i chorwackim) ze strony internetowej AIAP.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Członkowie założyciele

W skład Stowarzyszenia wchodzą następujące pisma:

Wszyscy członkowie AIAP zobowiązują się zapewniać jak najwyższy poziom dziennikarstwa audio-wideo z najwyższej półki i zobowiązują się do tego zgodnie ze wspólnie uzgodnioną Deklaracją Zasad.

Należy pamiętać, że witryna internetowa AIAP nie jest witryną dyskusyjną ani nie działamy jako rzecznicy praw obywatelskich ani doradcy ds. dźwięku. Zachęcamy czytelników do odwiedzania witryn członkowskich AIAP i korzystania z dostępnych tam narzędzi komunikacyjnych w celu zadawania pytań lub wysyłania e-maili do dowolnych naszych publikacji członkowskich. Formularz „Skontaktuj się z nami” wyśle ​​bezpośrednią wiadomość e-mail do dr. Davida W. Robinsona z „Positive Feedback”, który pełni funkcję koordynatora AIAP.

Zapraszamy audiofilów i wideofilów z całego świata do odwiedzenia naszej strony i samodzielnego przeczytania naszego oświadczenia.

www.AIAP-online.org

tekst redakcja

«●»

Poprzednie

Następne