Premiera jubileuszowej, winylowej edycji albumu SKALDÓW pt. „Harmonia Świata”

Wytwórnia KAMELEON RECORDS poinformowała, że po bardzo długich oczekiwaniach do jej sklepu trafiła wreszcie winylowa edycja albumu Skaldów „Harmonia świata”.

Jest to trzecia i ostatnia część jubileuszowej winylowej serii płyt Skaldów, przygotowanych na 55-lecie zespołu. Tym razem nakład LP został jeszcze bardziej ograniczony i wynosi tylko 100 (!!!) numerowanych egzemplarzy.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Podwójny album został wytłoczony na seledynowych winylach. Dodatkiem jest 8-stronicowa, kolorowa książka z tekstami utworów i zdjęciami. Nagrania zawarte na longplayu to oryginalne „krakowskie” mixy, opublikowane na CD tylko w jubileuszowym boxie Skaldowie 55-lat. Na czwartej stronie longplaya znalazło się 6 nagrań dodatkowych (pochodzących m.in. z solowej płyty Andrzeja Zielińskiego Znów od zera).

Poza opcją standardową, dostępna jest także wersja Test Pressing na czarnych winylach z białymi wyklejkami, przygotowana w ilości 10 (!!!) egzemplarzy. Jak informuje wydawca, przy obecnych cenach produkcji płyta powinna kosztować „naprawdę zawrotną kwotę, ale zdając sobie sprawę z realiów sprzedajemy ją o ok. 50 zł taniej (!!!) niż to wynika z finansowych kalkulacji”. Przy tej cenie, jak czytamy dalej, nie ma on szansy „nawet na zwrot kosztów”.

www.KAMELEONRECORDS.pl

tekst red./mat. prasowe
foto mat. prasowe
galeria

Poprzednie

Następne