Linn Organik DAC – teraz dostępny dla wszystkich odtwarzaczy tej firmy

Szkocka firma Linn oferuje Organik DAC jako apgrejd do wszystkich swoich streamerów.

Organik DAC jest nową platformą konwertującą sygnał cyfrowy na analogowy, którą Linn wprowadził do sprzedaży w zeszłym roku. Pierwszymi urządzeniami, które zostały w ten DAC wyposażone były odtwarzacze plików z nowej generacji Klimax DSM. Od teraz dostępna będzie jako apgrejd dla całej serii urządzeń Klimax.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Organik DAC może być zamontowany we wszystkich wersjach odtwarzaczy Klimax DS i DSM – nawet tych pierwszych, wyprodukowany jeszcze w 2007 roku. Jak informuje producent, korzyści z tej zmiany są dwojakie:

„Decydując się na aktualizację swojego Klimaxa DS lub DSM za pomocą przetwornika Organik przyniesiesz swój ukochany streamer do aktualny poziom urządzeń Linna nowej generacji; co oznacza, że ​​odblokujesz możliwość przesyłania strumieniowego sygnałów 24 bity/384 kHz oraz DSD256!”

Jak dalej czytamy, Organik stanowi „bijące serce” nowej generacji urządzeń Klimax DSM i to on jest w dużej mierze odpowiedzialny za jego entuzjastyczne recenzje, okładki magazynów na całym świecie oraz pięć (do tej pory) nagród Produkt Roku.

www.LINN.co.uk

tekst red./mat. prasowe
foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne