Moonriver Audio Model 505

Szwedzka firma Moonriver Audio wprowadza do sprzedaży hybrydowy przedwzmacniacz gramofonowy 505.

Model 505 ma spełniać, jak czytamy, „wszystkie potrzeby wymagającego audiofila, który kocha płyty winylowe i dźwięk o wysokiej jakości”. I dodaje: „został on zaprojektowany z myślą o audiofilach, kolekcjonerach płyt i melomanach”.

Moonriver Audio w HIGH FIDELITY, wzmacniacz zintegrowany 404, test → TUTAJ.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W materiałach prasowych czytamy, że nad tym projektem konstruktorzy firmy spędzili ponad dwa lata na badaniach i rozwoju. Rezultatem jest:

Światowej klasy przedwzmacniacz gramofonowy, którego funkcje, ergonomia i klasa dźwięku są trudne do znalezienia na jakimkolwiek poziomie cenowym.

Przedwzmacniacz wyposażono w aż cztery wejścia, przeznaczone dla różnych typów gramofonów, ramion i wkładek. Każde z nich oferuje regulacje „w locie”, z dedykowanymi pokrętłami i przełącznikami, które „idealnie dopasowują się do Twoich cennych wkładek MC lub MM” oraz dla płyt 78 obr./min. Urządzenie automatycznie zapisuje ustawienia dla każdego wejścia. Co więcej, przedwzmaniacz oferuje jedno wejście zbalansowane XLR oraz trzy wyjścia – dwa RCA i jedno XLR.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Producent deklaruje, że przedwzmacniacz oparto na niskoszumnym, półprzewodnikowym, hybrydowym układzie, dzięki czemu „zapewnia on niesamowitą jakość brzmienia, przy otwartym, przejrzystym, muzykalnym i dynamicznym dźwięku”:

Przedwzmacniacz gramofonowy 505 podniesie klasę Twojego systemu analogowego do niewiarygodnego poziomu, niezależnie od tego, czy jest to niedrogi gramofon dla początkujących z przyzwoitą wkładką MC, czy też ultrahighendowy system z cenną wkładką MC o bardzo niskim napięciu wyjściowym.
Jeśli chodzi o sygnaturę dźwiękową produktów Moonriver Audio, staramy się zrównoważyć muzykalność i rozdzielczość. Dusza muzyki tkwi w środku pasma, to tam kryje się najwięcej emocji, pasji i radości życia.
 ▌ Dostępność i cena

Przedwzmacniacz gramofonowy Moonriver Audio 505 jest już salonach audio w cenie 4990 euro.  

www.MOONRIVERAUDIO.com 

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne