„High Fidelity” № 241 ⸜ MAJ 2024 • zapowiedź

To już za kilka dni – magazyn HIGH FIDELITY skończy 20 lat!

Nie możemy uwierzyć, że to już tyle czasu, ale jesteśmy niezmiernie wdzięczni państwu, naszym czytelnikom za to, że przez tyle lat jesteście z nami i obdarzyliście nas swoim zaufaniem – pięknie dziękujemy!

Majowe wydanie HF to, tradycyjnie „numer japoński”. Co ma nawet sens, jako że produkty z tego kraju są dla nas wzorem. Już 1 maja będą mogli państwo przeczytać testy odtwarzacza SACD Accuphase, wzmacniacza mocy Air Tight przenośnego przetwornika D/A-wzmacniacza słuchawkowego ifi Audio, kabla zasilającego TiGLON, a także przedwzmacniaczy: liniowego Phasemation oraz gramofonowego Kondo; ten ostatni znalazł się także na naszej jubileuszowej okładce.

Poza tym zapraszamy do lektury felietonu 20 NA XX, w którym przybliżamy dwadzieścia urządzeń szczególnie dla nas ważnych w całej historii pisma, felieton Marka Dyby podsumowujący jego lata pracy w magazynie, a także 145. spotkanie Krakowskiego Towarzystwa Sonicznego. I jeszcze, wisienka na torcie, recenzja trzech najnowszych remasterów płyt z wytwórni Three Blind Mice.

 
Jeśli macie państwo ciekawe, ważne dla was wspomnienia związane z naszym pismem, a którymi chcielibyście się podzielić – piszcie do nas, będzie nam niezmiernie miło; będziemy je publikowali w dziale Listy.
Zapraszamy do lektury!

HIGHFIDELITY.pl

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

tekst redakcja

okładka Bartosz Łuczak/Piksel Studio

zdjęcie Kondo

«●»

Poprzednie

Następne