Keces Audio IQRP-800, P14. Kondycjoner i zasilacz

Audiofast, polski dystrybutor firmy Keces Audio poinformował o dwóch nowych produktach: IQRP-800 i P14.

IQRP-800

IQRP-800 jest kondycjonerem napięcia zasilającego, trzecim produktem w serii Ultimate, wraz z IQRP-1500 i IQRP-3600.  Bazuje on na wykonanym na zamówienie transformatorze toroidalnym, ma dwie izolowane strefy zasilania dla dwóch wyjść urządzeń zasilających oraz obudowę z litego, szczotkowanego aluminium w kolorze grafitowym; urządzenie stoi na stożkowych nóżkach własnej produkcji. Dodajmy, że kondycjonery z serii IQRP mają wbudowany generator Schumanna.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W materiałach prasowych czytamy:

Zaimplementowana w serii Ultimate technologia rezonansu kwantowego generuje przyjemną, niską częstotliwość rezonansową, która przenosi radość z muzyki w pomieszczeniu odsłuchowym do nowego wymiaru dobrego samopoczucia.
⸜ Cena: 5833 zł
P14

P14 jest zasilaczem liniowym, o którym producent mówi „ultraniskoszumowy”. Jest to młodszy i mniejszym „brat” topowego modelu Keces P28. Jak zapewnia producent, przy wadze 7 kilogramów i połowę niższej obudowie w stosunku do P28 „zachowuje wszystkie jego zalety”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Obudowa wykonana jest w całości z litego aluminium, posiada stożkowe nóżki Audio Grade i  transformator toroidalny. Na jego przedniej ściance umieszczono dwa analogowe wskaźniki informujące o aktualnym natężeniu prądu dla dwóch stref oraz przełączniki napięć dla tych stref.

Producent mówi o nim:

Zasilacz Keces P14 przeznaczony jest do zastosowania w rozbudowanych systemach audio składających się z wielu komponentów zasilanych za pomocą zewnętrznych zasilaczy. Dzięki wyposażeniu zasilacza w aż 4 wyjścia o regulowanych napięciach (od 5 do 24 V), może ono zasilać wzmacniacze słuchawkowe, przełączniki LAN, routery internetowe, odbiorniki TV-SAT, przetworniki cyfrowo-analogowe, a nawet gramofony. Dodatkowym wyposażeniem jest zasilane gniazdo USB 5 V, 2 A wyposażone w filtr przeciwzakłóceniowy, doskonałe do zasilania przetworników USB i poprawy jakości ich brzmienia.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena: 8500 zł. 

www.KECESAUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne