Linn Utopik. Zasilacz

Szkocka firma Linn poinformowała o wprowadzeniu do swoich urządzeń nowych zasilaczy impulsowych o technologii nazwanej Utopik.

Jak czytamy w materiałach firmowych, jest to zupełnie nowa generacja „wyjątkowo wydajnych i wysoce responsywnych zasilaczy impulsowych” zasilających produkty Linn. I dalej:

Utopik zapewnia to, co najlepsze z obu światów, wygodnie wytwarzając maksymalną moc, zachowując jednocześnie prędkość, responsywność i doskonałą jakość. Utrzymuje absolutnie stabilne napięcie wyjściowe; dostarczając produktom Linn stale zoptymalizowaną, czystą moc – niezależnie od aktualnego zapotrzebowania i miejsca na świecie, w którym się znajdujesz.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Utopik zadebiutował w odtwarzaczu plików Selekt DSM pod koniec ubiegłego roku i jest teraz dostępny jako apgrejd dla wielu produktów Linn – zarówno starszych, jak i obecnych. Utopik jest teraz również standardowo montowany w każdym nowo zakupionym systemie Klimax DSM, Selekt DSM i Kustom DSM.

Producent rozpoczął również promocję zbiegającą się z wprowadzeniem nowego zasilacza asortymentu. Jeśli kupimy nowy Linn DSM, wzmacniacz, głośnik, Exaktbox lub kompletny gramofon LP12, otrzymamy bezpłatną aktualizację Utopik dla dowolnego innego kompatybilnego produktu (lista na stronie producenta). Dotyczy to również ulepszeń Organik w całym asortymencie; można np. kup moduł Organik dla swojego Selekt DSM i jednocześnie zyskać bezpłatną aktualizację do Utopik.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Istnieje kilka różnych sposobów na skorzystanie z promocji Utopik, dlatego warto skontaktować się ze sprzedawcą firmy Linn, aby dowiedzieć się, jakie mamy możliwości. Promocja trwa od 1 listopada 2023 do 31 stycznia 2024 roku.

www.LINN.co.uk

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne