Rogue Audio DragoN Monoblocks. Wzmacniacz mocy

Do sprzedaży trafiają wzmacniacze DragoN Monoblocks amerykańskiej firmy Rogue Audio.

Jak pisze jej polski przedstawiciel, firma Audiofast, „wraz z sukcesem wzmacniacza stereofonicznego DragoN, Rogue zapragnęło dokonać przełomu w swoich nagradzanych hybrydowych wzmacniaczach klasy D”. Przypomnijmy, że były to urządzenia hybrydowe, z lampowym wejściem i sekcją wyjściową pracującą w klasie D.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Producent o tym połączeniu pisze:

Z niewiarygodną dokładnością, Monobloki DragoN dostarczają oszałamiającej dynamiki i przejrzystości, bez jakichkolwiek oznak ostrego, wytrawionego czy ziarnistego brzmienia, które często towarzyszy konstrukcjom tranzystorowym. Tryb czuwania o niskim poborze mocy pozwala, aby krytyczne podzespoły pozostały włączone i w pełni rozgrzane bez marnowania energii elektrycznej i bez skracania żywotności lamp. Funkcja powolnego startu pozwala na stopniowe rozgrzewanie się lamp w celu wyeliminowania zakłóceń włączania i znacznego wydłużenia ich żywotności.

Do zasilania obwodów wzmacniacza wykorzystano trzy zasilacze liniowe, a w całym wzmacniaczu zastosowano, jak czytamy, „części o bardzo wysokiej jakości”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena: 45 800 zł (para)

www.ROGUEAUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

»«

Poprzednie

Następne