Acrolink 7N-PC9900 MEXCEL HF20 Edizione. Kabel na 20-lecie „High Fidelity”

W przyszłym roku magazyn HIGH FIDELTY, który państwo czytacie, będzie obchodził 20-lecie istnienia.

Z tej okazji, wraz z kilkoma producentami, zaplanowaliśmy specjalne, rocznicowe wersje ich najpopularniejszych produktów. Pierwszy z nich jest już gotowy – to kabel zasilający Acrolink 7N-PC9900 MEXCEL HF20 Edizione. Co więcej, kabel już niedługo będzie w Polsce, można więc zacząć się umawiać na jego odsłuchy. Świętujcie państwo razem z nami!

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Jak pisze przedstawiciel Acrolinka poza Japonią, firma Muson, dwadzieścia egzemplarzy tego wyjątkowego kabla jest już gotowych do wysyłki. Wygląda więc na to, że urodziny zaczniemy obchodzić jeszcze w tym roku 🙂 Rocznicowa wersja kabla technicznie niczym nie różni się od standardowej, poza wtykami, w całości czarnymi oraz z logotypem „XX HIGH FIDEITY”. Wraz z kablem otrzymamy również certyfikat z podpisem technika, który dany kabel zmontował. Każdy egzemplarz ma swój własny numer.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Przypomnijmy, że to nie pierwsza współpraca między naszym magazynem i tym japońskim specjalistą: na 15-lecie „High Fidelity” Acrolink przygotował kabel zasilający Acrolink 8N-PC8100 PERFORMANTE NERO EDIZION; więcej → TUTAJ.

Dostępność

Kable będą dostępne u polskiego dystrybutora firmy Acrolink – NAUTILUS DYSTRYBUCJA. Wyprodukowano tylko dwadzieścia sztuk tej wersji, warto więc zabezpieczyć swój własny egzemplarz. Cena – TBA.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

www.ACROLINK.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne