Cyrus Audio. Nowości na jesień

Brytyjski producent, firma Cyrus Audio, zapowiada bogatą w premiery jesień.

Na rynek trafią wówczas odtwarzacze plików w dwóch oferowanych obecnie liniach produktowych: w serii klasycznej oraz pozycjonowanej wyżej serii XR. Produkty te noszą nazwę Classic STREAM oraz Stream-XR. Wykorzystują one platformę BluOS, która m. in. oferuje funkcjonalność multi-room, zapewnia dostęp do niezliczonych usług streamingowych oraz ma certyfikat Roon Ready.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W materiałach prasowych czytamy:

Nie bez znaczenia jest także fakt, że coraz więcej firmy wykorzystuje tę platformę, co daje gwarancję jej dalszego rozwoju. Pierwsze egzemplarze urządzeń trafią na rynek polski jeszcze we wrześniu. W listopadzie możemy spodziewać się pojawienia się nowych końcówek mocy zarówno w serii klasycznej (Classic POWER), jak i serii XR (Power-XR).

Ważne, że wszystkie wymienione produkty można rozbudować o opcjonalny zewnętrzny zasilacz, w serii klasycznej jest to PSX-R2, natomiast w serii XR jest to bardziej zaawansowany technologicznie PSU-XR. Wszystkie te nowości oraz jedną niespodziankę można będzie zobaczyć i przetestować podczas nadchodzącej wystawy Audio Video Show 2023. Urządzenia będą prezentowane w Hotelu Radisson Blue Sobieski, a w „High Fidelity” niedługo znajdą państwo testy zasilaczy.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Ceny: wkrótce.

www.CYRUSAUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne