Chord Company PowerHAUS P6. Listwa zasilająca AC

Chord Company, brytyjska firma będąca specjalistą w dziedzinie kabli połączeniowych, zaproponowała nową listwę zasilającą AC.

Nowa listwa, PowerHAUS P6, kosztuje znacznie mniej niż poprzednie modele, dzięki czemu – jak czytamy w materiałach prasowych – „może się ona stać częścią systemów początkujących miłośników muzyki”. Jak deklaruje producent, została ona zaprojektowana samodzielnie przez inżynierów tej firmy.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Nowa listwa ma za zadanie redukować szumy wysokoczęstotliwościowe, a tym samym „poprawiać jakość dźwięku systemów audio, audio-wideo oraz Custom”. Jak informuje Chord, znalazły w niej zastosowanie jej
rozwiązania związane z produkcją kabli, inżynierii materiałowej oraz technik produkcyjnych”.

Listwa PowerHAUS P6 została zaprojektowana w podobny sposób, co droższe modele PowerHAUS M6 i PowerHAUS S6, które trafiły do sprzedaży w 2022 roku. Producent pisze:

Kontynuuje tym samym filozofię bezkompromisowych technik opracowanych przez Chord Electronics w połączeniu z wszechstronnością, wysokiej klasy budową oraz, opracowaną przez nas, technologią ARAY, służącą do redukcji szumów.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena i dostępność

Listwa zasilająca AC Chord Company PowerHAUS P6 jest już dostępna u aotoryzowanych sprzedawców firmy w cenie 2999 zł.

CHORD.co.uk

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne