JBL Partybox Ultimate. Aktywny system głośnikowy

JBL Partybox Ultimate to duży głośnik aktywny o którym producent mówi „imprezowy”

Jak czytamy w materiałach prasowych ma się on charakteryzować „potężnym dźwiękiem, wielowymiarowym pokazem świetlnym i odporną na zachlapania konstrukcją”.

I dalej:

JBL Partybox Ultimate wypełni każdą przestrzeń doskonałym oryginalnym dźwiękiem JBL Pro Sound. Brzmienie wzmocniono wciągającym doświadczeniem Dolby Atmos przez Wi-Fi (do słuchania wciągającej muzyki w Dolby Atmos wymagana jest subskrypcja usługi muzycznej w wysokiej rozdzielczości; możliwe są opłaty abonamentowe w danym regionie).
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Bezprzewodowe parowanie i połączenie wielu głośników pozwala łatwo skonfigurować i dostosować ustawienia za pomocą aplikacji JBL One. PartyBox Ultimate posiada funkcję „samostrojenia”, dzięki czemu – jak czytamy – będzie brzmiał „najlepiej bez względu na to, gdzie się go ustawi”. Moc wzmacniaczy i wielkość przetworników pozwala na nagłośnienie dużych przestrzeni – w materiałach prasowych mowa o dwóch boiskach do koszykówki!

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Kolumna została wyposażona w dwa potężne 9-calowe subwoofery, dwa 4,5” przetworniki średniotonowe i dwa 2,75” tweetery. Oferuje również efekty świetlne, takie jak smugi świetlne, stroboskopy, a nawet światła, które wyświetlają się na dowolnej powierzchni, na której się znajduje. Wszystko to można zsynchronizować z muzyką i kontrolować za pomocą pokręteł na górnym panelu lub za pośrednictwem aplikacji JBL One:

Wszyscy na imprezie uwielbiają mocny dźwięk, niezależnie od tego, czy tańczą na parkiecie, czy kołyszą się na uboczu. Wraz z dźwiękiem, który jest krystalicznie czysty nawet przy najwyższych poziomach głośności, goście będą zachwyceni ogromnym, zapierającym dech w piersiach pokazem świetlnym z imponującymi gwiaździstymi światłami, urzekającymi smugami światła i efektami stroboskopowymi, które poruszają się w synchronizacji z rytmem odtwarzanych utworów.

Do kompletu otrzymujemy podwójne wejścia mikrofonowe i gitarowe to możliwość miksu na żywo.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena: 6499 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne