JBL Charge 5 Wi Fi. Głośnik bezprzewodowy

JBL wprowadza do sprzedaży Charge 5 Wi Fi, przenośny głośnik Wi-Fi i Bluetooth.

Jak czytamy, „pozwala odtwarzać muzykę i ładować inne urządzenia w dowolnym miejscu. Doskonale sprawdzi się podłączony do Wi Fi w domu lub odtwarzający ulubioną playlistę przez Bluetooth w dowolnym miejscu na zewnątrz”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Do głośnika można przesyłać muzykę strumieniowo za pośrednictwem sieci Wi-Fi i jednocześnie korzystać z telefonu. Dzięki temu, jak mówi producent, słuchając muzyki można „zadzwonić lub przescrollować swoje social media”. Głośnik przełącza się również na Bluetooth, co daje płynną obsługę audio, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Wodoodporny, pyłoszczelny przenośny głośnik jest zasilany przez baterię pozwalającą na nawet 20 godzin pracyie. Dodatkowo jest wyposażony w przydatny powerbank, który umożliwia ładowanie urządzeń. Strumieniowe przesyłanie muzyki przez AirPlay, Alexa Multi-Room Music, Chromecast built-in™ i Spotify Connect. Oprócz tego cechuje go przyjazna środowisku konstrukcja – tkaniny i plastik pochodzące z recyklingu.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Producent pisze:

Dzięki 20-godzinnej żywotności baterii można odtwarzać muzykę od zachodu do wschodu słońca, zanim będzie trzeba ponownie naładować głośnik. Wbudowana łączność Wi-Fi z AirPlay, Alexa Multi-Room Music, Chromecast built-in i Spotify Connect to muzyka, którą się kocha. JBL Charge 5 Wi-Fi oferuje łatwość i elastyczność bezproblemowego, otwartego ekosystemu strumieniowania wspierającego szeroki zakres usług. Strumieniowe przesyłanie muzyki przez AirPlay, Alexa Multi-Room Music, Chromecast built-in i Spotify Connect. Ulubione treści audio, internetowe stacje radiowe i podcasty w najlepszej jakości. Ochrona przed wodą i kurzem w klasie wodoszczelności IP67 oznacza, że ten przenośny głośnik poradzi sobie w niemal każdym środowisku, od imprez przy basenie po piknik nad morzem.
Cena: 1199 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne