Odsłuchy kolumn Vienna Acoustics w salonie Q21

W zeszłym tygodniu w salonie Q21 ponownie odbył się dedykowany odsłuch.

Główną gwiazdą były kolumny Vienna Acoustics Beethoven Concert Grand Reference, a elektronika była dość często zmieniana. Na zdjęciach widać wzmacniacz Riviera Levante, Audiolab 9000A, odtwarzacze plików Lumina oraz Cambridge Audio, a także końcówkę mocy Audio Analogue Donizetti Anniversary.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W materiałach prasowych czytamy:

Każde z tych połączeń zaoferowało na swój sposób wyjątkowy, ale i świetny dźwięk. Oczywiście istniały również różnice, które wynikały z klasy podłączanych urządzeń. Kolumny Vienna Acoustics mogą pochwalić się znakomitym wykonaniem. Beethoven Concert Grand Reference ważą jako para aż 75 kilogramów. Na żywo prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach, a uroku dodają im niepowtarzalne przetworniki.
Brzmieniowo są one idealną opcją nie tylko dla audiofila, ale i dla melomana. Dźwięk przez nie prezentowany jest niezwykle przyjemny w odsłuchu. Prezentują niesamowitą detaliczność i wyrazistość w brzmieniu, a jednocześnie są ocieplone. Dźwięk jest dociążony, nasycony, zbalansowany i przyjemnie gęsty na średnicy. Góra z kolei jest klarowna, ale nie możemy tu mówić o gramie ostrości. Jednocześnie są one stosunkowo uniwersalne — zagrają świetnie klasykę, rocka, elektronikę i wiele więcej gatunków muzycznych. Zdecydowanie jest to marka, z którą trzeba się zapoznać i posłuchać.
Gorąco zapraszamy na odsłuchy do salonu Q21 w Pabianicach!
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Kolumny Vienna Acoustics są nowością w salonie Q21, ale znajdziemy w nim szeroki asortyment kolumn tego austriackiego producenta.

Adres

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne