Wzmacniacz Chord Electronics Ultima Integrated – już w sprzedaży

Brytyjska firma Chord Electronics wprowadziła do sprzedaży, zapowiadany wcześniej, wzmacniacz zintegrowany Ultima Integrated.

Jak informowaliśmy w maju zeszłego roku, Brytyjczycy opracowali wzmacniacz zintegrowany należący do serii Ultima (więcej → TUTAJ). Jak informuje producent, można go już posłuchać i kupić w salonach audio na całym świecie.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W materiałach prasowych czytamy:

Pięć lat od wprowadzenia ULTIMY, najdoskonalszej topologii wzmacniaczy Chord Electronics w swojej historii, brytyjska firma po raz pierwszy przeniosła technologię z flagowych przedwzmacniaczy i monofonicznych wzmacniaczy mocy do zintegrowanego wzmacniacza o pełnej szerokości przedniej ścianki, ustanawiając nowe możliwości standardy zintegrowanego projektowania.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Ultima Integrated to 125-watowe urządzenie zaprojektowane przez założyciela, właściciela i głównego inżyniera Chord Electronics, Johna Franksa. Charakteryzuje się najnowszą topologią z korekcją błędów z podwójnym sprzężeniem zwrotnym oraz – jak czytamy – niepowtarzalną, przemysłową estetyką kojarzoną z tą firmą.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Dostępność i cena

Zapowiadany pierwotnie na wrzesień poprzedniego roku, a dostępny dopiero od paru dni wzmacniacz kosztuje 8500 funtów brytyjskich.

CHORDELECTRONICS.co.uk

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne