JBL Vibe Beam ⸜ bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

Jak pisze o swoich nowych słuchawkach firma JBL, zostały one stworzone z myślą o codziennej rozrywce.

I dalej:

Te odporne na zachlapanie i kurz słuchawki, niezależnie od tego, czy przemierzasz ulice miasta, czy odpoczywasz na plaży, sprawią, że rozmowy będą zawsze krystalicznie czyste. Ponadto technologia Smart Ambient sprawia, że ma się świadomość swojego otoczenia. A gdy pojawi się potrzeba zastrzyku energii, można przyspieszyć ładowanie, aby uzyskać dwie dodatkowe godziny energii w zaledwie 10 minut. JBL Vibe Beam to prosta i inteligentna propozycja pozwalająca zabrać ze sobą ulubione dźwięki gdziekolwiek się chce. To idealne rozwiązanie do codziennego korzystania!
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Vibe Beam mają konstrukcje zamkniętą i korzystają z 8-milimetrowych przetworników dynamicznych. Producent mówi o 8 godzinach pracy baterii słuchawek i o dodatkowemu, 24-godzinnemu zapasowi energii w etui ładującym. A gdy, jak czytamy, potrzebny był dodatkowy zastrzyk energii, można przyspieszyć ładowanie, aby uzyskać dwie dodatkowe godziny energii w zaledwie 10 minut.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Dzięki technologii Smart Ambient można mieć świadomość otoczenia, z kolei technologia TalkThru pozwala natychmiast słyszeć siebie i osoby wokół bez wyjmowania słuchawek z uszu. Można też używać funkcji Ambient Aware, aby odtwarzać muzykę, zachowując jednocześnie świadomość otoczenia. Natomiast gdy prowadzi się rozmowy stereo, funkcja VoiceAware pozwala zrównoważyć to, jak wiele swojego własnego głosu słyszy się podczas rozmowy z innymi.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Dodatkowym atutem nowych słuchawek ma być również odporność na wodę i pył:

Od plaży po szlak rowerowy – słuchawki z certyfikatem IP54 i etui ładujące z certyfikatem IPX2 są odporne na wodę i kurz, dzięki czemu mogą służyć przez cały dzień. Natomiast kompatybilność z aplikacją JBL pozwala wybrać swój ulubiony rodzaj dźwięku za pomocą dedykowanej aplikacji i zmienić JBL Vibe Beam w swojego idealnego towarzysza muzycznego.
Cena: 379 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne