Triangle Magellan 40th. Jubileuszowa seria w kolorze Space White

Francuski producent zaproponował nowy kolor dla swojej jubileuszowej serii Magellan 40th.

W 1980 roku Renaud De Vergnette, pasjonat sztuki i muzyki, opracował w swoim skromnym warsztacie innowacyjny głośnik 1180. Następujące po tym kolejne nowe, odważne projekty wypełnione innowacjami technologicznymi pozwoliły firmie Triangle zabłysnąć we francuskim sektorze high-fidelity.

W tej chwili to jeden z najstarszych francuskich producentów kolumn, zarówno do stereo, jak i do kina domowego. Należy do wąskiego grona producentów, którzy sami projektują i produkują przetworniki używane w swoich kolumnach. Jak czytamy w materiałach prasowych, „misją firmy Triangle, niezmiennie od 40 lat jest produkowanie urządzeń o jak najlepszej jakości dźwięku”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Francuski producent świętując 40. rocznicę powstania Triangle Space White  zaprezentował najnowszy wariant kolorystyczny dostępny w serii Magellan 40th. to, jak czytamy, „zaskakujący odcień o wielu niuansach”. Oraz: „charakteryzuje się (on) subtelną, emanującą świeżością bielą z dyskretnym, pięknie mieniącym się akcentem”.

W skład serii Magellan 40th wchodzą kolumny podłogowe Quatuor 40th i Cello 40th, kolumny podstawkowe Duetto 40th oraz kolumna centralna Voce 40th. Prducent pisze:

Kolumny oferowane w najnowszym wariancie kolorystycznym Space White, o migotliwym wykończeniu kryjącym w sobie czystość i harmonię, doskonale wpisują się w stylistykę wielu nurtów aranżacyjnych.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

I dalej:

Triangle Magellan 40th to ekskluzywna seria oferująca zarówno silne wrażenia dźwiękowe, jak i wizualne. Crème de la crème Hi-endowego audio! Brzmienie kolumn z tej serii jest odzwierciedleniem wrażliwości producenta – każda nuta brzmi prawdziwie, a muzyka wręcz odrywa się od głośników. Dasz ponieść się temu brzmieniu we wciągający i empatyczny sposób, czując się jak w samym sercu dużej sali koncertowej.
Ceny

Quatuor 40th72 900 zł/para, Cello 40th55 900 zł/para, Duetto 40th – 28 200 zł, Voce 40th28 200 zł/szt.

www.TRIANGLEHIFI.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne