Salon Q21 zaprasza na kolejny film

Tym razem otrzymujemy coś innego niż zwykle, a przy tym niezwykle ciekawego – wywiad z projektantem jednej z najważniejszych firm produkujących kolumny, Sonus Faber.

Livio Cucuzza, bo o nim mowa, jest jednym z najciekawszych projektantów form przemysłowych, który skupił się na rynku audio. To wciąż rzadkość, ale jeśli chcemy być traktowani poważnie, nie ma innej drogi. Przypomnijmy, że choć obecnie pan Cucuzza zatrudniony jest na stałe w SF, to wcześniej był szefem projektów całej McIntosh Group Inc. i projektował również obudowy dla takich firm, jak Norma (wywiad z właścicielem → TUTAJ), Jakob Ludwig czy Nightingale. A karierę rozpoczynał pracując dla firmy… LEGO.

Magazyn „Forbes” przybliżając jego sylwetkę pisał:

Cucuzza był kreatywnym architektem stojącym za innowacjami kategorii dla kilku firm, w tym ich podróżą do sektora motoryzacyjnego poprzez współpracę z Maserati i Stellantis. Cucuzza studiował wzornictwo przemysłowe w Istituto Europeo di Design w Mediolanie. Mieszka w regionie Veneto we Włoszech.

 » FILM na kanale YouTube: → TUTAJ

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W zaproszeniu na film czytamy:

Cześć!
Dzisiaj mamy dla Was wywiad z Livio Cucuzza, który jest głównym projektantem dla włoskiego Sonusa Fabera. Zadam mu kilka pytań, między innymi o jego ulubiony model, plany na przyszłość oraz o to, jakie polskie jedzenie mu najbardziej zasmakowało 😉 Zapraszamy do oglądania!
Chcielibyście zobaczyć więcej takich filmów? Dajcie znać w komentarzach pod filmem!
Adres

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne