The Dead Daisies w Krakowie

Dead Daisies kontynuują swoją podróż z nową muzyką, trasą koncertową i przygodami.

Począwszy od, wydanego w 2013 roku albumu zatytułowanego The Dead Daisies wydali pięć albumów studyjnych, jeden koncertowy i jeden z coverami. Jak czytamy w materiałach prasowych, „są chwaleni przez światowe media w czasach, gdy rock raz po raz ogłaszany jest za martwy”. The Dead Daisies wystąpi w Krakowie już 9 lipca.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Grupę tworzy kolektyw muzyków. Niegdyś w The Dead Daisies grali: John Corabi, Marco Mendoza, Richard Fortus, Dizzy Reed, Tommy Clufetos, Frank Ferrer, Darryl Jones, Charley Drayton, Deen Castronovo i Jon Stevens. The Daisies dzielili scenę z największymi sławami rocka: Kiss, Guns N’ Roses, Scorpions, Aerosmith, Bad Company, Whitesnake, ZZ Top, Hollywood Vampires. W 2019 r. The Daisies rozpoczęli swój kolejny rozdział, przyjmując do grupy Glenn’a Hughesa, znanego również jako „The Voice Of Rock”. Glenn przejął główny wokal i gitarę basową, dołączając do gitarzystów Douga Aldricha i Davida Lowy’ego.

Glenn Hughes to prawdziwy oryginał, unikatowy artysta włączony do Rock And Roll Hall of Fame. Ma za sobą bogatą muzyczną historię, na którą składają się i Deep Purple, i Black Country Communion. Muzyk prowadzi także udaną karierę solową. Można by powiedzieć: „nie ma już takich rockmanów jak on”.

www.YOUTUBE.com

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Jak mówi organizator, Kubica Management:

„Na koncercie, który odbędzie się już 9 lipca w krakowskim Hype Parku zwolennicy solidnego grania mogą spodziewać się porywających, rockowych utworów, niepokornych riffów i solówek, urzekających tekstów, czyli wszystkich tych składników, które uczyniły muzykę The Daisies ponadczasową i niepodlegającą współczesnym trendom. Brzmienie The Dead Daisies jest zakorzenione w hardrockowym stylu. The Daisies to żywy, oddychający r’n’r zespół, który stale ewoluuje i wnosi nową dynamikę do klasycznego stylu. The Dead Daisies na żywo zawsze dają z siebie wszystko. Ich koncerty znane są z tego, że tworzą szczególną więź między muzykami a publicznością”.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Gościem specjalnym będzie krakowski zespół Voda, o którym organizator pisze:

Zespół kojarzony z muzyką rockową zaskoczył słuchaczy już debiutem płytowym w 2015 roku, na którym znalazły się kompozycje rozbudowane, a zarazem bezkompromisowe i energetyczne, ukazujące kierunek artystyczny, w jakim zespół podąża. W 2021 r. grupa odbyła trasę koncertową po Europie, a w 2022 r. wydała EP-kę zapowiadającą najnowszy, czwarty już krążek długogrający.
Gdzie i kiedy

Koncert The Dead Daisies organizuje Kubica Management. Wydarzenie odbędzie się 9 lipca 2022 w krakowskim Hype Parku (ul. Kamienna 12). Początek koncertu godz. 19.00.

Bilety w cenie 130 zł dostępne na stronie:

EVENTIM.pl.

Bilety kolekcjonerskie dostępne wyłącznie na stronie:

www.ROCKSERWIS.pl.

tekst red./mat. prasowe

foto materiały prasowe organizatora

«●»

Gościem specjalnym będzie krakowski zespół Voda:

Zespół kojarzony z muzyką rockową zaskoczył słuchaczy już debiutem płytowym w 2015, na którym znalazły się kompozycje rozbudowane, a zarazem bezkompromisowe i energetyczne, ukazujące kierunek artystyczny, w jakim zespół podąża. W 2021 r. grupa odbyła trasę koncertową po Europie, a w 2022 r. wydała EP-kę zapowiadającą najnowszy, czwarty już krążek długogrający.
Gdzie i kiedy

Koncert The Dead Daisies organizuje Kubica Management. Wydarzenie odbędzie się 9 lipca 2022 w krakowskim Hype Parku (ul. Kamienna 12). Początek koncertu godz. 19.00. Bilety w cenie 130 zł dostępne na stronie: EVENTIM.pl. Bilety kolekcjonerskie dostępne wyłącznie na stronie www.ROCKSERWIS.pl.

tekst red./mat. prasowe

foto materiały prasowe organizatora

«●»

Poprzednie

Następne