System Audio Silverback 1. Dizajnerskie kolumny aktywne

W salonie Q21 można posłuchać bezprzewodowych kolumn aktywnych System Audio Silverback 1.

System Audio to producent sprzętu audio, założony w 1984 roku w Danii przez braci Ole i Martin Witthøft. Od samego początku, ich celem było stworzenie sprzętu audio, który łączyłby innowacyjne technologie z – jak czytamy – doskonałą jakością dźwięku, a jednocześnie byłby znacznie mniejszy niż dostępne wtedy produkty.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Producent przedstawia się w ten sposób:

Od samego początku, firma System Audio miała na celu tworzenie głośników, które byłyby nie tylko technologicznie zaawansowane, ale przede wszystkim oddawałyby naturalność dźwięku oraz emocje płynące z muzyki. Dążenie do osiągnięcia perfekcji dźwiękowej i innowacyjności stało się kluczowym filarem firmy. Dzięki temu posiadają oni mocną pozycję na rynku, a ich produkty dalej są innowacyjne i wyjątkowe.

Z kolei o nowych kolumnach pisze:

Jeśli poszukujesz dużego dźwięku z niewielkich konstrukcji, to nie możesz przejść obojętnie obok System Audio Silverback 1! Te kolumny mogą zawisnąć na Twojej ścianie, nie potrzebują oddzielnego wzmacniacza, a od frontu są rozmiaru kartki A4. Ich dyskretność i niewielka obudowa jednak nie jest tym, co zaskoczy Was najbardziej. Tym elementem jest dźwięk i prostota obsługi.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

System Audio Silverback 1 można powiesić na ścianie z pomocą zaledwie jednej śrubki lub po prostu ustawić na szafce. Producent informuje, że zostały one zaprojektowane tak, by mogły zostać umiejscowione blisko ściany lub bezpośrednio na niej.

Kolumny te są częścią wielokrotnie nagradzanej linii kolumn, która wymaga tylko niewielkiej jednostki sterującej i smartfona. Produkty z tej linii otrzymywały nagrody EISA trzy lata z rzędu. Można do nich podłączyć telewizor, gramofon, komputer, odtwarzacz CD, czy konsolę gier.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Dostępność

Kolumny już teraz są dostępne do odsłuchu w salonie Q21. 

Adres

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

SYSTEM-AUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne