Nagroda EISA 2022-2023 dla soundbara JBL Bar 300

JBL Bar 300 to tegoroczny laureat nagrody EISA 2023-2024 w kategorii „Best Buy Soundbar”.

Jak pisze jego producent, to „wyjątkowy, uniwersalny soundbar, który sprawia, że filmy i programy telewizyjne stają się prawdziwym przeżyciem, a gry wchodzą na wyższy poziom. Ta kompaktowa konstrukcja zapewnia nadzwyczajny dźwięk JBL 3D”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W uzasadnieniu przyznanej nagrody czytamy:

Bar 300 jest gotowy zapewnić telewizorowi z płaskim ekranem poważne wzmocnienie dźwięku, przy tym nie sprawi kłopotu swoją kompaktową, łatwą do instalacji konstrukcją, a jego możliwości są znacznie większe, niż sugeruje to umiarkowana cena. Sześć przetworników z odpowiednim zestawem wzmacniaczy pracuje w systemie MultiBeam, z dekodowaniem Dolby Atmos, kreując dobrze zrównoważony, pełnozakresowy dźwięk z prawidłowym rozplanowaniem efektów. W tej generacji JBL udoskonalił zarówno pilot zdalnego sterowania, jak też wprowadził nową aplikację, dzięki czemu można łatwo ustawić korekcję EQ, uruchomić procedurę automatycznej kalibracji i bezproblemowo przesyłać muzykę.

JBL Bar 300 wyposażony bazuje na technologiach MultiBeam i Dolby Atmos. Producent deklaruje, że dzięki nim otrzymamy „niezwykłe efekty dźwiękowe z każdego miejsca w pokoju, bez konieczności stosowania dodatkowych głośników surround”. Co więcej, funkcja kalibracji akustyki pomieszczenia pomaga dopasować dźwięk do konkretnego pomieszczenia. Z kole PureVoice służy do optymalizacji czystości głosu. Soundbar współpracuje z AirPlay, Alexa MRM oraz Chromecast built-in.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Aplikacja JBL One pozwala dostosować korektor i sterować wszystkimi głośnikami z jednego wygodnego miejsca. Aplikacja umożliwia również łatwą konfigurację soundbara, personalizację ustawień i przeglądanie zintegrowanych usług muzycznych w celu znalezienia nowego ulubionego utworu.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena: 1899 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne