Styczniowe nowości GAD Records

GAD Records proponuje kolejne płyty z muzyką filmową ze Studia Filmów Rysunkowych.

Ponadto Józef Skrzek na CD, Henryk Debich na winylu i elektronika na kasecie. Najważniejsze polskie wydawnictwo związane z reedycjami polskiej (choć nie tylko) muzyki proponuje również nowe płyty, dopełniające pierwszy etap przygody z archiwami Studia Filmów Rysunkowych.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Tym razem otrzymujemy nie tylko ścieżki dźwiękowe z Reksia i Kangurka Hip-Hop, ale też kompletną, nostalgiczną podróż do świata Marcelego Szpaka oraz coś dla fanów elektroniki: Knock Down, prezentujący unikatową muzykę filmową pisaną do animacji dla dorosłych na przełomie lat 70. i 80. Muzyka z animacji zostanie wydana również na winylach.

We współpracy z Warner Music Poland GAD przygotował kolejną reedycję z katalogu Józefa Skrzeka. Tym razem album Wojna światów – następne stulecie, który powraca w zremasterowanej wersji, uzupełniony o całą gamę niepublikowanych (w większości), pierwotnych wersji utworów. Jak czytamy – dla fanów SBB i solowych dokonań Józefa Skrzeka – jazda obowiązkowa.

Dla fanów winyli jest Majówka, kolejna część dyskotekowo-orkiestrowych przygód z twórczością Henryka Debicha i łódzkiej Orkiestry PRiTV – tym razem z roku 1979. Dostępna także na CD. Wydawca kontynuuje także przygodę z kasetami magnetofonowymi, prezentując w tej formie Columbia Project Marcelego Latoszka – dwie długie, kosmiczne suity nagrane przez przyszły filar Omni w domowym zaciszu w 1981 roku. ●

GADRECORDS.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne