Nagroda EISA 2022-2023 dla głośnika JBL Flip 6

JBL Flip 6 otrzymał nagrodę EISA 2022-2023 w kategorii „Głośnik przenośny”.

W uzasadnieniu przyznanej nagrody możemy przeczytać: „W szóstej generacji Flipa – urządzenia rekordowo popularnego – pojawiło się wiele udoskonaleń. Wyglądający podobnie jak Flip 5, ale lepiej zbudowany, ma zaskakująco rozbudowany układ akustyczny – dwudrożny, z owalnym nisko-średniotonowym i nowym wysokotonowym, z dodatkiem pary membran biernych. Deklarowana moc wzmacniaczy to 30 W, akumulator opojemności 4800 mAh zapewnia 12 godzin pracy, a certyfikat IP67 oznacza zabezpieczenie przed wodą i kurzem. Bluetooth został zaktualizowany do wersji v5.1, zaś sterowanie dźwiękiem zapewnia firmowa aplikacja. Czego można więcej oczekiwać od niedrogiego, przenośnego głośnika Bluetooth?”

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

JBL Flip 6 to przenośny wodoodporny głośnik Bluetooth. Ma on budowę dwudrożną, , a głośnik niskotonowy ma kształt toru wyścigowego. Głośnik wyposażono również w dwa pasywne radiatory, poprawiające przenoszenie basu. Brzmienie dostrojono korzystając z cyfrowego układu, do którego algorytm napisała firma Harman. JBL Flip 6 jest wodoodporny i pyłoszczelny (IP67). Jego akumulator wystarcza na 12 godzin odtwarzania. Funkcja PartyBoost pozwala łączyć wiele głośników zgodnych z tym standardem. JBL Flip 6 dostępny jest w kilku kolorach.

Aplikacja JBL Portable umożliwia dostrojenie dźwięku, pobranie aktualizacji i wsparcie techniczne bezpośrednio na smartfonie. Użyteczną funkcjonalnością jest ochrona podczas ładowania przez USB-C. Oznacza to, że w przypadku wykrycia wody, soli lub innych substancji chemicznych na złączu, zostaje wyemitowany alert dźwiękowy. Z głośnikiem bezprzewodowo połączyć można nawet 2 smartfony lub tablety i na zmianę odtwarzać dźwięk JBL Original Pro. Ponadto opakowanie wykonano w sposób przyjazny środowisku. Jest to nadające się do recyklingu papierowe pudełko z wewnętrzną wytłoczką. Plastikowa zawieszka w ponad 90% nadaje się do recyklingu, a na jej zewnętrznej części znajduje się nadruk z atramentu sojowego.

W materiałach prasowych polskiego dystrybutora czytamy:

Przyznana nagroda EISA 2022-2023 jest nie tylko ukoronowaniem funkcjonalności głośnika przenośnego. Jest też dowodem, że JBL Flip 6 jest najlepszym produktem w swojej klasie! To dobra informacja dla wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników tego produktu.
Cena: 669 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne