Hideaki Nishikawa, konstruktor Micro Seiki oraz TechDAS, odchodzi na emeryturę

Jak poinformowała firma Zephyrn inc., właściciel marki TechDAS, pan Hideaki Nishikawa-san odchodzi na emeryturę.

Przypomnijmy, że to inżynier stojący za projektami gramofonów Micro Seiki oraz TechDAS. W „High Fidelity” testowaliśmy modele AIR FORCE ONE, AIR FORCE TWO, AIR FORCE THREE oraz AIR FORCE III PREMIUM firmy TechDAS. Zmiany dotyczą również innych stanowisk w firmie-matce. Dyrektorami matki-córki Stella Inc. zostali Kazuhiko Hashizumi oraz Tsutomu Horikawa, a dyrektorem Zephyrn inc. Kohei Ando. Jak czytamy w informacji prasowej, Hideaki Nishikawa pozostaje w firmie w roli konsultanta technicznego. Dystrybucją w Polsce firmy TechDAS zajmuje się katowicki RCM.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Drodzy Partnerzy i Przyjaciele!
Pragnę ogłosić, że 1 sierpnia 2022 roku zdecydowałem się przejść na emeryturę i ustąpić ze stanowiska dyrektora generalnego Stella Inc i Zephyrn Inc. Będę w nich pełnił funkcję doradcy, służąc pomocą nowemu zespołowi zarządzającemu.
To był dla mnie zaszczyt i przywilej przez ponad 33 lata pracować jako lider Stella Inc. i Zephyrn Inc. W 1989 roku założyłem Stellavox Japan (obecnie Stella Inc.) jako firmę dystrybucyjną wysokiej klasy komponentów audio w Japonii. W 2001 roku założyłem Zephyrn Inc, a w 2010 roku utworzyliśmy w jej ramach własną markę TechDAS. Do tej pory TechDAS zaprojektował całą gamę produktów, w tym 5 najnowocześniejszych analogowych modeli gramofonów z linii Air Force.
Jestem dumny z tego, co osiągnęliśmy przez te lata i chcę serdecznie podziękować naszym partnerom, przyjaciołom i współpracownikom za ich cenne wskazówki i wsparcie przez te wszystkie lata.
Nie mogę się już doczekać pracy w roli doradcy ds. rozwoju Stella Inc. i Zephyrn Inc., zwłaszcza jeśli chodzi o nowe produkty.
Z poważaniem,
Hideaki

TECHDAS.jp

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne