JBL Go 3 Eco. Nowa, ekologiczna wersja głośnika przenośnego

JBL wprowadza do sprzedaży nową, jak mówi – ekologiczną wersję głośnika przenośnego Go 3.

Model ten dostępny jest w trzech nowych wersjach kolorystycznych. A co najważniejsze – powstał ze szczególną troską o środowisko naturalne. W komunikacie prasowym czytamy:

W trosce, by świat stał się bardziej ekologiczny, na następną wycieczkę zabrać można ten wyjątkowy głośnik wykonany w 90% z plastiku pochodzącego z przetworzonych odpadów pokonsumpcyjnych, z kratką głośnika owiniętą tkaniną pochodzącą w 100% z recyklingu. JBL Go 3 Eco wygląda tak żywo, jak brzmi, dzięki odważnej stylizacji, wyrazistym detalom i bogatemu dźwiękowi JBL Original Pro Sound. Wodoodporna i pyłoszczelna konstrukcja zawiera również zintegrowany pasek, dzięki czemu można zabrać swoją muzykę wszędzie, w deszczu lub w upale, dbając jednocześnie o środowisko.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

JBL Go 3 Eco zapewnia odporność na wodę i kurz (IP67), a muzykę do niego  można przesyłać bezprzewodowo przez Bluetooth z telefonu, tabletu lub innego urządzenia. Wbudowany akumulator zapewnia do 5 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. Atutem tego modelu jest również użycie przyjaznych dla środowiska materiałów pochodzących z recyklingu oraz redukcja ogólnego śladu węglowego produktu. Także i opakowanie głośnika jest ekologiczne, bo wykonano je z FSC — certyfikowanego papieru z tuszem sojowym.

Cena: 219 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne