Nowe kolory Buchardt Audio P300

Polski dystrybutor Buchardt Audio, salon Q21, informuje, że kolumny P300 dostępne są w nowych kolorach.

W komunikacie prasowym czytamy:

Już możecie zamawiać w naszym sklepie internetowym oraz na miejscu nowe warianty kolorystyczne kolumn Buchardt P300 – brzoskwiniowym, oceanicznym oraz oliwkowym. Dzięki nowym opcjom kolumny mogą być nie tylko źródłem świetnej jakości dźwięku, ale i bardzo ładnym meblem, który idealnie dopełni pomieszczenie, w którym odsłuchujemy muzyki na co dzień.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Buchardt P300 to kolumna nietypowa, jest to bowiem konstrukcja zamknięta z membraną bierną, znaną już z modelu wyższego, S400 MkII. W materiałach prasowych czytamy, że celem producenta było stworzenie tańszej kolumny o filozofii oraz charakterystyce brzmieniowej znanej z modelu S400 w niższej cenie:

Buchardt P300 mimo swojej kompaktowości nie potrzebuje subwoofera nawet w większych pomieszczeniach. Nowy, sześciocalowy przetwornik średnio-niskotonowy w połączeniu z membraną pasywną 5” x 8” zapewnia bardzo dobry, zwarty i bogaty bas. Średnica jest niesamowicie muzykalna, z dużą ilością detali, które zostały przedstawione w naturalny sposób. Wysokie tony są bardzo klarowne i przyjemne. Dzięki temu scena, którą prezentują wspomniane Buchardty P300 jest szeroka, dokładna i głęboka.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

BUCHARDTAUDIO.com

tekst redakcja

foto mat. prasowe

galeria

«●»

Poprzednie

Następne