J.Sikora na Audio Video Show 2023. Wystawa

Firma J.Sikora przygotowała na tegoroczną jesień specjalną, limitowaną edycję gramofonów w kolorze Rosso Corsa.

Charakterystyczna dla aut Ferrari czerwień będzie zdobiła dwa gramofony, które zaprezentowane zostaną podczas najbliższych wystaw audio w Warszawie oraz w Waszyngtonie. Jako pierwszy swoją odsłonę w kolorze czerwieni wyścigowej, właśnie podczas Audio Video Show 2023, będzie miał topowy model marki – Reference.

Przypominamy, że w piątek o godzinie 16.00 w pokoju J.Sikora odbędą się warsztaty, które poprowadzą WOJCIECH PACUŁA, redaktor  naczelny naszego magazynu, oraz ADAM CZERWIŃSKI, założyciel wydawnictwa AC Records, więcej → TUTAJ.

» Gdzie: PGE Narodowy, SkyBox 207
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Gramofon będzie uzbrojony w ramiona J.Sikora KV12 Max i KV9 Max z najnowszej serii „Zirconium”, oba z wkładkami Aidas Mammoth Gold. Kompletną elektronikę dostarczy firma Doshi Audio i będzie ona obejmować przedwzmacniacz gramofonowy, przedwzmacniacz liniowy oraz monobloki z topowej linii marki „Evolution Line”. Kolumny głośnikowe zapewni firma Soundspace Systems, która dostarczy swój najwyższy model o nazwie Aidoni. O okablownie zadba firma Soyaton High End Cables. W naszym systemie nie zabraknie także kondycjonera mocy PC-4 EVO od firmy Gigawatt, a o meble zadba firma Rogoz Audio.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Przypomnijmy, że premierowo testowaliśmy zarówno topowy gramofon J.Sikora (→ więcej TUTAJ), jak i jej ramiona granofonowe, w tym najnowsze, KV9 MAX ZIRCONIUM SERIES (więcej → TUTAJ).

www.JSIKORA.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne