Goldmund Mimesis Signature. Przedwzmacniacz liniowy/DAC

Szwajcarska firma Goldmund wczoraj zaprezentowała nowy przedwzmacniacz, Mimesis Signature.

W materiałach prasowych zachęca:

Zanurz się w innowacjach i tradycji, ponieważ Mimesis Signature na nowo definiuje dźwiękową doskonałość, zapraszając Cię do doświadczenia sztuki dźwięku jak nigdy dotąd.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Mimesis Signature jest przedwzmacniaczem liniowym, został jednak wyposażony w przetwornik cyfrowo-analogowy. Wykorzystano w nim najnowocześniejszy układ ESS9028Q2M SABRE32 Reference, który pracuje z 32-bitową precyzją i obsługuje sygnały audio PCM do 384 kHz przy 32-bitach i DSD aż do DSD-22,6 MHz (DSD512). Producent pisze o nim:

Ten przetwornik cyfrowo-analogowy wyznacza nowe standardy dzięki zakresowi dynamiki (DNR) 129 dB i wyjątkowo niskim THD+N wynoszącym –120 dB, precyzyjnie rejestrując każdy niuans. Starannie wykonany zasilacz wyznacza nowe standardy, ograniczając hałas, zapewniając niezrównaną klarowność.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

I dalej:

Starannie wykonany zasilacz Mimesis Signature ustanawia nowe standardy czystości dźwięku. Jego konstrukcja bezprecedensowo ogranicza szumy, aby zapewnić najwyższą precyzję w reprodukcji dźwięku. Szum wyjściowy ma zdumiewająco niski poziom 18 µV, co zapewnia niezrównaną czystość dźwięku. Co więcej, zasilacz osiąga imponującą tłumienność zasilania na poziomie 80 dB, co dodatkowo wzmacnia ochronę przed potencjalnymi zakłóceniami.

Producent deklaruje, że najważniejszym założeniem w projekcie Mimesis Signature było oddzielenie sekcji analogowej i cyfrowej. Sekcje te są więc osobno zasilane, a sygnał audio jest ekranowany.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Nowy przedwzmacniacz, podobnie, jak – począwszy od roku 2023 – cała nowa elektronika Goldmunda, wyposażone są w obudowy w których nie widać śrub ze wzmocnioną konstrukcją panelu przedniego o grubości 12 mm (poprzednio 6-8 mm). Panele boczne, jak czytamy, „elegancko nawiązują do etosu projektowego naszej renomowanej gamy głośników aktywnych, ucieleśniając esencję archetypu Gaïa”.

Cena: 20 000 CHF (bez VAT)

GOLDMUND.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne