Gdynia Music Weekend. Wydarzenie Festiwalu Soundedit

Festiwal Soundedit przygotował muzyczne wydarzenie, które – jak czytamy w materiałach prasowych – wypełni Gdynię dźwiękami i dobrą energią.

Podczas trzech grudniowych dni mieszkanki i mieszkańcy miasta oraz odwiedzającym Gdynię goście mają mieć kontakt z muzyką na wielu płaszczyznach. W zaproszeniu na imprezę czytamy:

Gdynia – prekursor innowacji, miasto powstałe metaforycznie (i dosłownie) z morza, dumne dziecko II Rzeczpospolitej. Ale Gdynia to także rodzinne wakacje nad Bałtykiem, obcowanie z przyrodą i energią modernistycznego śródmieścia. To wreszcie gdyńska scena alternatywna, która z dzielnic miasta weszła z impetem na krajowe sceny największych festiwali.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

I dalej:

Właśnie dlatego uważamy, że Gdynia Music Weekend tak dobrze wchłonie się w tkankę miasta i na stałe wpisze w jego kulturalną mapę – od koncertów, przez edukację muzyczną, po wypoczynek połączony z kulturą.
Naszym celem jest stworzenie autorskiego, cyklicznego, ważnego i cenionego wydarzenia artystycznego, które w przyszłości przyciągnie do Gdyni najwybitniejszych przedstawicieli branży muzycznej. Wiemy jak zintegrować lokalne środowisko artystyczne, wykorzystać drzemiący w kulturze potencjał promocyjny i wesprzeć miasto w budowaniu wizerunku miejsca przyjaznego artystom.

Program → GDYNIAMUSICWEEK.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

galeria

Poprzednie

Następne