Wilson Audio Sasha V

23 czerwca miała miejsce się światowa premiera najnowszych kolumn głośnikowych Wilson Audio Sasha V.

Jak czytamy, przy tym projekcie inżynierowie Wilson Audio wykorzystali „monumentalne możliwości obecnego flagowca” – Chronosonic XVX, oraz technologię opracowaną specjalnie dla Alexx V i Alexia V. I dalej:

W ten sposób Sasha V pozwala odkryć Twoje nagrania w zaskakująco nieoczekiwany sposób, jak na swoje stosunkowo niewielkie rozmiary. Znakomite wykonanie i przemyślane kontury Sashy V tworzą wyrzeźbione arcydzieło, pięknie integrując się z wyselekcjonowaną przestrzenią odsłuchową i stanowiąc ucieleśnienie sztuki przemysłowej. Ale jej urok wykracza daleko poza walory estetyczne…
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Lista zastosowanych innowacji w Sashy V jest długa, to między innymi: terminale głośnikowe stosowane do tej pory w topowych modelach Wilson Audio; 7-calowy przetwornik QuadraMag, przeprojektowany górny moduł pozwalający na ustawienie dwupozycyjne, wbudowana w obudowę poziomica, firmowe przewody zastosowane wewnątrz kolumny do połączeń zwrotnicy i przetworników.

Producent pisze:

Sasha V, mając własną, charakterystyczną tożsamość, łączy w sobie esencję swoich poprzedników, łącząc jednocześnie najbardziej efektywne elementy opracowane dla swojego starszego rodzeństwa. Stanowią idealne rozwiązanie dla audiofilów poszukujących najwyższej jakości dźwięku. Przenoszą słuchacza w magiczny świat muzyki, oferując niezapomniane emocje i precyzyjne brzmienie.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

 

Dostępność i cena

Polski dystrybutor, firma Audiofast, informuje, że kolumny dostępne będą od sierpnia 2023 roku w cenie 289 000 zł za parę.

WILSONAUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne