Triangle LUNAR 1 ⸜ gramofon od producenta kolumn

Francuski producent kolumn głośniowych, firma Triangle, zaprezentował gramofon ze swoim logo.

Lunar 1 to konstrukcja zaprojektowana, jak czytamy, „we współpracy z Pro-Jectem”. I dalej:

Nowy model LUNAR 1 wyraża filozofię TRIANGLE, czyli łatwego w użyciu produktu o poważnej konstrukcji, dostępnego w szerokiej gamie kolorów, a wszystko to w przystępnej cenie 399 euro.

Dodajmy, że model ten jest gramofonem lekkim bez odprzęgnięcia, z prostym ramieniem i napędem paskowym.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Gramofon wyposażono w podstawę z płyty MDF o wysokiej gęstości (25 kg/m3), która „pochłania wibracje i gwarantuje wysoką czystość dźwięku”. Żebrowany talerz jest wykonany z polimeru ABS, co ma pomóc wygaszać drgania. Aby ułatwić jego instalację, gramofon jest fabrycznie ustawiony. Producent zapewnia, że ramię i wkładka są ręcznie regulowane przez „doświadczonego operatora”, co ma gwarantować produkt gotowy do użycia od razu po wyjściu z pudełka. Płaski pasek napędowy można łatwo zamontować pod talerzem gramofonu.

Gramofon korzysta z klasycznego, lekkiego, wykonanego z aluminium ramienia firmy Pro-Ject, o długości efektywnej 8,6″. W zestawie otrzymujemy też wkładkę MM OM-5E firmy Otrofon, która jest wyposażona w eliptyczną diamentową igłę. Aby gramofon był kompatybilny z większością płyt winylowych dostępnych na rynku i był komfortowy w użyciu, prędkość obrotową zmienia się po prostu naciskając przełącznik z boku podstawy.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Nowy model Lunar 1 jest dostępny w 5 modnych wykończeniach: czarnym, białym, kremowym, zielonym i niebieskim. Producent informuje, że został on zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkich jego aktywnych głośników i aby można było zaoferować spójne dizajnersko zestawy. Do kompletu Triangle oferuje głośniki z serii Borea Connect, Active Series i AIO TWIN. To kolumny bezprzewodowe ze zintegrowanym przedwzmacniaczem gramofonowym.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena: 399 Euro

www.TRIANGLEHIFI.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne