Rotel S14. Wzmacniacz zintegrowany z odtwarzaczem plików

Rotel zaprezentował wzmacniacz zintegrowany z odtwarzaczem plików, model S14.

To pierwsze tego typu urządzenie w ofercie japońskiego producenta. Jak czytamy w materiałach prasowych, S14 „świetnie wpisuje się w założenia marki Rotel, zapewniając niezwykłą elastyczność, funkcjonalność i komfort odtwarzania muzyki online w wysokiej jakości – bez kompromisów”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

S14 wyposażony jest w  32-bitowy przetwornik D/A ESS Technology. Z pomocą transportu plików może on odtwarzać muzykę bezpośrednio z serwisów streamingowych – np. Spotify – i korzystać z funkcji AirPlay 2 oraz Google Cast. Urządzenie ma certyfikat Roon Ready.

Projektanci zadbali także o liczne opcje połączeniowe, które pozwalają na współpracę S14 z różnorodnymi źródłami dźwięku. To, m.in., cyfrowe wejścia, optyczne i koaksjalne, wejście PC-USB i analogowe audio (2 x RCA). Na wyposażeniu znajdziemy także wyjście słuchawkowe. Ponadto obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth, w tym kodek aptX HD.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Urządzenie ma, jak mówi producent, „ponadwymiarowy transformator toroidalny” i oferuje moc 150 W w klasie AB (4 Ω). Znajdujący się na panelu frontowym wyświetlacz umożliwia prezentację okładki albumu (w kolorze) oraz informacji o odtwarzanym utworze. W zestawie znajduje się również pilot zdalnego sterowania z aluminiową obudową. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i srebrnej.  

Cena: 12 799 zł

www.ROTEL.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne