Cabasse Abyss. Wzmacniacz zintegrowany z odtwarzaczem plików

Francuska firma Cabasse, specjalizująca się w produkcji kolumn, wprowadza do sprzedaży wzmacniacz zintegrowany Abbys.

Ten stereofoniczny wzmacniacz, którego nazwa pochodzi od drogiego firmie Cabasse morskiego królestwa, ilustruje „tajemnicę niezbadanych głębin”. Wzmacniacz ten wykorzystuje końcówki pracujące w klasie D, oferując moc 215 W przy 4 Ω i 120 W przy 8 Ω.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W Abyss znajdziemy najnowsze algorytmy pomagające w odtwarzaniu muzyki, w szczególności przy użyciu głośników Cabasse. Jak czytamy w materiałach prasowych, Abyss to „wzmacniacz, który integruje najlepsze innowacyjne technologie Cabasse stosowane w systemach aktywnych THE PEARL PELEGRINA, flagowym modelu marki”.

Wzmacniacz umożliwia słuchanie wszystkich źródeł i platform muzycznych w stereo, oferuje także gniazdo HDMI, dzięki czemu możemy go wykorzystać do wzmacniania muzyki podczas oglądania filmów. Wzmacniacz jest również kompatybilny ze wszystkimi innymi urządzeniami Cabasse. Użytkownik może grupować różne systemy i tworzyć strefy do słuchania muzyki z dowolnego źródła (streaming, telewizja, gramofon itp.).

Urządzenie dostępne jest w satynowym czarnym aluminiowym wykończeniu. Panel przedni jest wyposażony w kontroler z możliwością rozbudowy: kolorowy ekran dotykowy LCD wideo z pierścieniem regulacji głośności, który umożliwia zmianę źródeł, dodawanie lub zmianę ulubionych stacji radiowych oraz regulację głośności. Wyświetla również okładki odtwarzanych albumów. Producent informuje, że interfejs ten będzie ewoluował wraz z systemem, podobnie jak aplikacja sterująca.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W dopasowaniu dźwięku do preferencji użytkownika ma pomóc ​​DEAP – Digital Enhancement of Acoustical Performance. W materiałach prasowych czytamy:

 DEAP to technika mająca na celu zapewnienie idealnej synergii pomiędzy wzmacniaczem a kolumnami. Poprawia ona jakość dźwięku kolumn Cabasse poprzez dynamiczne wielopasmowe przetwarzanie sygnału z pętlami sprzężenia zwrotnego, które pozwalają na spójne wykorzystanie pełnej mocy dostępnego wzmocnienia. Dzięki temu cyfrowemu przetwarzaniu sygnału (DSP) Cabasse wykonuje średnio ponad 290 milionów operacji na sekundę po uwzględnieniu własnych ustawień użytkownika.

Techniki Cabasse są stale ulepszane i z czasem są automatycznie integrowane poprzez aktualizację aplikacji Cabasse Stream CONTROL. Wzmacniacz ewoluuje w ten sposób, wraz z ewolucją technologiczną Cabasse.

Cena: 8190

www.CABASSE.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne