Naim Uniti Nova Power Edition. System all-in-one

Naim zaprezentował Uniti Nova Power Edition, system all-in-one, do którego wystarczy podłączyć kolumny.

W komunikacie prasowym czytamy:

 
Uniti Nova PE (Power Edition) to nowy odtwarzacz all-in-one od Naim, brytyjskiej marki specjalizującej się w tworzeniu wysokiej klasy systemów Hi-Fi. Dzięki mocy 150 W ten odtwarzacz audio wysokiej rozdzielczości i wzmacniacz stereo jest idealnym, wszechstronnym rozwiązaniem do połączenia z parą potężnych głośników Hi-Fi. Stanowi on uzupełnienie serii Uniti firmy Naim, która na światowym rynku audio jest uznana jako najlepsza linia odtwarzaczy all-in-one.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Uniti Nova PE jest nowym elementem serii w skład której wchodzą: Uniti Atom, Atom Headphone Edition, Star, Nova i Core. To odtwarzacze plików w różnych konfiguracjach i z różnymi dodatkowymi funkcjami. Obejmują one Spotify Connect, Apple Music, TIDAL i Qobuz do odtwarzania plików hi-res i oferują dostęp do wielu internetowych stacji radiowych. Dzięki wbudowanym technologiom AirPlay2, Chromecast, UPnP™, Roon Ready i Bluetooth® AptX HD, za pośrednictwem aplikacji Focal & Naim odtworzymy materiały muzyczne ze smartfona lub tabletu. Naim jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami tej firmy służącymi do odtwarzania muzyki, tworząc z nimi system multiroom.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Urządzenie otrzymało obudowę ze szczotkowanego aluminium i kolorowy ekran LCD. Urządzenie ma wbudowany wzmacniacz o mocy 150 W na kanał (70 W więcej niż Uniti Nova). wzmacniacz pracuje w klasie D.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Dostępność i cena

Naim Uniti Nova Power Edition dostępny będzie w lutym w cenie 45 000 złotych.

www.NAIMAUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne