JBL na Audio Video Show 2023. Wystawa

JBL w ramach tegorocznego Audio Video Show 2023 zaprezentuje szereg nowości.

Wśród nich, jak czytamy, na szczególną uwagę zasługuje nowa elektronika, której posłuchać będzie można w sali 108 na PGE Narodowy oraz najnowsza seria głośników Wi-Fi – JBL Authentics – łącząca „kultowy design retro z najnowszymi technologiami oraz najlepszą jakością brzmienia”. Można ich będzie posłuchać w sali Symfonia 2, również na PGE Narodowy.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Nowa elektronika od JBL obejmuje zintegrowany wzmacniacz stereo SA550, odtwarzacz płyt kompaktowych JBL CD350, cyfrowy odtwarzacz multimedialny MP350 Classic oraz gramofon TT350 Classic. Polski przedstawiciel firmy pisze:

JBL SA550 Classic z zaawansowaną topologią wzmacniacza o wysokiej mocy wyjściowej, wysokiej jakości dźwięku i precyzyjnej kontroli szumów. Wejścia cyfrowe obejmują przetwornik cyfrowo-analogowy o wysokiej rozdzielczości i ultra wysokiej wierności, którego sercem jest układ ESS DAC o najwyższej wydajności. JBL SA550 to z zewnątrz powrót do późnych lat 60. Jednak dzięki technologii Bluetooth Hi-res, SA550 jest nowoczesnym klasykiem zakorzenionym w najlepszych współczesnych technologiach.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Seria Authentics nawiązuje dizajnem do wzornictwa retro inspirowanym dziedzictwem JBL z lat 70. i nawiązuje do modelu JBL L100. Wystawca pisze o nich:

Głośniki tej serii wyróżniają się innowacyjnością na czele z pierwszą w branży integracją z Amazon i Google, która zapewnia klientom jednoczesny dostęp do Amazon Alexa i Google Asystent. Zalety połączenia Wi-Fi pozwalają strumieniować muzykę przez AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM), Spotify Connect i Chromecast built-in™. Dzięki temu można wyjść z pokoju lub odebrać połączenie telefoniczne bez przerywania muzyki.

JBL Authentics można rozmieścić w całym domu, tworząc inny nastrój w każdym pomieszczeniu. Można też połączyć dwa lub więcej głośników w jedną listę odtwarzania, aby wszyscy mogli cieszyć się tym samym brzmieniem.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Gdzie i kiedy

Wszystkie te produkty zobaczyć będzie można w czasie wystawy Audio Video Show 2023 w Warszawie na PGE Narodowy.

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne