Harman Kardon Luna. Głośnik Bluetooth

Harman Kardon zaprezentował nowy nowy, przenośny głośnik Bluetooth, model Luna.

Producent o nowym głośniku pisze:

Harman Kardon Luna pracuje do 12 godzin, a dynamiczny dźwięk może towarzyszyć użytkownikowi wszędzie. Kompaktowy głośnik Bluetooth zapewnia najwyższej jakości dźwięk i mocny bas. Miękka tkanina maskownicy i wysokiej jakości detale z anodyzowanego aluminium zapewniają elegancką sylwetkę urządzenia, która doskonale pasuje do dłoni. W ten sposób głośnik można wygodnie przenosić zaparzając poranną herbatę w kuchni, a następnie zabierając go do domowego biura. Po pracy z kolei, w jego towarzystwie, można relaksować się na kanapie z ulubionym podcastem.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Obudowa Luny jest wodoodporna i pyłoszczelna w klasie IP67. Możemy bezprzewodowo połączyć ze sobą dwa głośniki, aby uzyskać dźwięk stereo o szerszej bazie. Mają one dwudrożną budowę z przetwornikiem niskotonowym o wymiarach 48 × 90 mm oraz wysokotonowym o średnicy 20 mm. Pierwszy z nich napędzany jest wzmacniaczem o mocy 25 W, a drugi 15 W. Z głośnikami współpracują dwie membrany bierne umieszczone po obydwu bokach.

Dużą uwagę oświecono stylistyce głośnika, którą producent opisuje tak:

Stylowy wygląd i wysokiej jakości design widoczne w smukłej, minimalistycznej sylwetce Harman Kardon Luna uszlachetni wygląd każdego otoczenia. Elegancka, ergonomiczna konstrukcja, obicie z tkaniny i górny panel z anodyzowanego aluminium doskonale pasują do każdej aranżacji wnętrza.

 

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Tkanina maskownicy Harman Kardon Luna jest wykonana w 100% z przędzy poliestrowej pochodzącej z recyklingu, a rama w 85% z plastiku pochodzącym z recyklingu. Również wykorzystane aluminium w 50% pochodzi z odzysku. Produkt zapakowany w papier z certyfikatem FSC, z nadrukiem wykonanym atramentem sojowym.

Ponieważ w dzisiejszym świecie muzyka musi być dostępna, Harman Kardon Luna obsługuje bezprzewodowe parowanie z dwoma urządzeniami mobilnymi jednocześnie.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena: 799 zł

www.HARMANKARDON.com

pl.HARMANKARDON.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne