Harman Kardon Citation Oasis FM. Głośnik Wi-Fi z radiem FM

Harman Kardon Citation Oasis FM to kompaktowy głośnik z radiem FM.

Nwy głośnik bezprzewodowy JBL-a ma niestandardowe alarmy i tryb uśpienia z połączeniem Wi-Fi – to praktyczne rozwiązania w sypialni – a bezprzewodowe ładowanie telefonu i radio FM to funkcje przydatne również w kuchni. Po sparowaniu z innymi głośnikami Citation, można stworzyć kompletny domowy system audio i uzyskać dostęp do ponad 300 serwisów do strumieniowego przesyłania muzyki za pośrednictwem funkcji Chromecast built-in lub AirPlay. System sterowany jest głosowo za pomocą Asystenta Google.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Producent o swoim nowym produkcie pisze:

Harman Kardon Citation Oasis FM to połączenie innowacyjnych rozwiązań z dziedziny domowych systemów audio z wyrafinowanym wzornictwem. Wysokiej jakości tkanina z mieszanki wełny, produkowana przez firmę Kvadrat, jest odporna na brud i niepalna. Harman Kardon Citation Oasis FM oferuje najlepszy dźwięk od Harman Kardon – firmy, która przoduje w dostarczaniu wspaniałej jakości produktów audio od ponad 65 lat.
Wygodne ładowanie bezprzewodowe, wystarczy umieścić telefon z obsługą technologii Qi na wbudowanej podkładce do ładowania bezprzewodowego i naładować go bez kabla i bez problemów. Głośnik Harman Kardon Citation Oasis FM jest także wyposażony w port USB do ładowania innych urządzeń. Interesującą funkcją jest również szybkie i łatwe ustawianie alarmów za pomocą głosu. Już nie trzeba naciskać kilku przycisków, by ustawić alarm.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Głośnik Harman Kardon Citation Oasis FM umożliwia ustawianie alarmów za pomocą samego głosu. Za pomocą Asystenta Google można ustawić ogólne alarmy lub wybrać stację lub listę odtwarzania do pobudki. Można nawet poprosić Asystenta o budzenie różnymi utworami każdego dnia. Równocześnie możliwe jest też łatwe wyłączanie Wi-Fi, aby nic nie zakłóciło snu. Głośnik Harman Kardon Citation Oasis FM jest wyposażony w dedykowany wyłącznik Wi-Fi dla trybu nocnego, który wyłącza sieć Wi-Fi w godzinach od 0:00 do 6:00. Natychmiastowy dostęp do preferowanych stacji, dzięki czterem wygodnym programowalnym przyciskom, umożliwia z kolei uzyskanie dostępu do ulubionych stacji radiowych FM.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Mikrofony urządzenia Harman Kardon Citation Oasis FM można łatwo włączyć lub wyłączyć, aby dostosować ustawienia prywatności do swoich potrzeb. Wielokolorowe wskaźniki LED umożliwiają szybkie sprawdzenie aktualnego stanu mikrofonów. Harman Kardon Citation Oasis FM ułatwia bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie dźwięku ze smartfona lub tabletu za pośrednictwem technologii Bluetooth.

Cena: 1149 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne