Gramofon Cyrus TTP w przedsprzedaży w salonie Q21

Salon Q21 poinformował, że ruszyła przedsprzedaż gramofonu Cyrus TTP.

W materiałach prasowych czytamy:

Cyrus Audio to renomowana brytyjska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości wzmacniaczy audio i innych komponentów audiofilskich. Firma została założona w 1983 roku przez dwóch pasjonatów muzyki — Petera Bartletta i Lyndona Swarbricka. Od wtedy producent obstaje przy swoich założeniach w kwestii nie tylko brzmienia, ale i designu.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

I dalej:

Jednym z najbardziej znanych produktów Cyrus Audio jest linia klasycznych wzmacniaczy zintegrowanych, które są cenione zarówno przez audiofilów, jak i profesjonalistów w branży audio. Wzmacniacze Cyrus wyróżniają się wysoką jakością dźwięku, solidną konstrukcją i minimalistycznym, eleganckim designem. Zachęcamy również do obejrzenia naszego filmu, gdzie omawiamy kilka najciekawszych sprzętów spod ich szyldu.
Gramofon został niezwykle dokładnie i pieczołowicie wykonany. Cokół i talerz wykonane z pojedynczych bloków metalowych, niezwykle precyzyjne łożysko z wewnętrznym smarowaniem, czy ultralekkie ramię to tylko kilka z najważniejszych elementów tego niezwykłego sprzętu. Silnik synchroniczny jest zasilany prądem stałym oraz wyposażony w cyfrowy obwód sterujący, co zapewnia stabilne obroty. Dołączony zasilacz może być z kolei wymieniony na dedykowany zasilacz Cyrus PSX-R2, by zapewnić najwyższą jakość dźwięku i minimalną ilość szumu.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Dostępność i cena

Gramofon Cyrus TTP jest już dostępny w salonie w przedsprzedaży, a fizycznie znajdzie się w nim na przełomie października i listopada. Cena: 22 990 zł.

Adres

Salon audio-video Q21, Pabianice, Reymonta 12, Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne