Buchardt A700. Aktywny zestaw kolumn w salonie Q21

Salon Q21 zaprasza na odsłuchy nowych, aktywnych kolumn wolnostojących Buchardt A700.

Te duże, czterogłośnikowe konstrukcje mogą być stosowane zarówno w systemach stereofonicznych, jak i kina domowego. Jak czytamy w materiałach prasowych, „A700 mogą być użyte do budowy małego systemu stereo klasy high-end”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

A700 to 3,5-drożna konstrukcja z czterema wzmacniaczami pracującymi w klasie D, każdy o mocy 150 W – do każdego głośnika dedykowany jest jeden z nich. Zwrotnica systemu wyposażona w czterordzeniowy układ DSP oraz podwójny układ D/A Cirrus Logic CS4398. W wersji rozbudowanej o hub z pilotem kolumny umożliwiają korzystanie z Bluetooth, Airplay, Spotify Connect, Chromecast i strumieniowania sieciowego UPnP. Mamy również możliwość podłączenia źródeł analogowych, takich jak gramofon czy CD.

W zaproszeniu czytamy:

„A700 prezentuje najlepsze dostępne technologie w zakresie „bezprzewodowego” dźwięku. Obsługuje transmisję bezprzewodową z dowolnego nadajnika WiSA w bezstratnej rozdzielczości 24 bity/96 kHz. A700 dostosowują się do potrzeb użytkownika oraz akustyki dzięki opcja korekcji pomieszczenia za pośrednictwem aplikacji na iOs i Android”.

Adres

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

Poprzednie

Następne