Russ Andrews RJ45 MiniZap. Filtr do gniazd RJ45

Brytyjski producent, firma Russ Andrews, zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży filtra RJ45 MiniZap wpinanego do gniazd RJ45 (LAN).

Po firmach Acoustic Revive oraz Chord Company, teraz kolejny producent dostrzegł możliwości tkwiące w kondycjonowaniu sygnału wewnątrz urządzeń poprzez wpinanie do nieużywanych gniazd specjalnie zaprojektowanych filtrów.

Russ Andrews proponuje RJ45 MiniZap, filtr zaprojektowany w celu zwiększenia jakości dźwięku uzyskiwanego z komputerowych systemów audio poprzez redukcję szumów o wysokiej częstotliwości.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W materiałach prasowych czytamy:

„Podłączony do zapasowego gniazda RJ45 routera lub przełącznika sieciowego lub telewizora, streamera lub przetwornika cyfrowo-analogowego, filtr zawiera zmodyfikowany układ Zobela, który została zaprojektowana w celu pochłaniania i rozpraszania szumów RF i EMI indukowanych poprzez zasilanie prądem przemiennym. Szumy te są często powodowane przez inne urządzenia, takie jak sieci bezprzewodowe.

Z​zastosowanie MiniZap w systemach opartych na strumieniowaniu audio jest szczególnie ważne. RJ45 MiniZap działa w paśmie RF oraz bardzo wysokich częstotliwościach i ma wpływ na zmniejszenie wpływu tych niepożądanych skoków szumu na szerokość pasma audio, bez wpływu na same częstotliwości audio. Efektem słyszalnym jest obniżenie poziomu szumów, większa dynamika i spokojniejszy, bardziej zrelaksowany dźwięk.”

W specjalnie zaprojektowanej obudowie zamontowane są cztery filtry MiniZap, które są podłączone do wtyku Telegartner RJ45 w celu solidnego i skutecznego połączenia z gniazdem. RJ45 MiniZap jest objęty 25-letnią gwarancją i podlega standardowej 60-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Więcej o filtrach firmy ACOUSTIC REVIVE w teście TUTAJ.

Cena: £289

 

www.RUSSANDREWS.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

Poprzednie

Następne