Bang & Olufsen Beosystem 72-23 Nordic Dawn. Limitowana edycja systemu audio

Duńska firma Bang & Olufsen oferuje systemu Beosystem 72-23 Nordic Dawn.

Jak czytamy  materiałach prasowych, jest ona: „inspirowana światłem skandynawskiego wschodu słońca” i „łączy lata 1972 i 2023, oferując wciągające wrażenia limitowaną edycję muzyczne zarówno z winylu, jak i cyfrowego streamingu”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

O zestawie Beosystem firma pisze:

Aluminiowe wykończenia w ciepłych odcieniach miodu, imbiru i bursztynu w połączeniu z doskonale wykonanym panelem z drewna brzozowego kształtują serce systemu – kultowy gramofon Beogram 4000c. Beogram 4000c został odtworzony ręcznie i po raz pierwszy dostępny jest w kolorystyce Nordic Dawn, o estetyce przypominającej miękkie światło poranka na skandynawskich łąkach.

Gramofonowi towarzyszy dopasowana do niego wzorniczo para głośników stereo Beolab 28, w tych samych ciepłych wykończeniach, z aluminium w tonacji imbiru, frontami z drewna brzozowego i tkaniną Sandthorne Define wyprodukowaną przez wiodącego duńskiego eksperta w dziedzinie tekstyliów Kvadrat.

Dzięki wbudowanemu modułowi Beosound Core i Beolab Transmitter system ten oferuje łączność bezprzewodową, a spersonalizowany Beoremote Halo (z aluminiowym wykończeniem w kolorze bursztynu) zapewnia pełną kontrolę nad systemem.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Szafka z litego drewna brzozowego, z którą sprzedawany jest umieszczono Beogram 4000c, może pomieścić kolekcję płyt winylowych, działać jako centrum łączności dla inteligentnej integracji ekosystemu Bang & Olufsen, a także jako bezprzewodowa stacja ładująca dla Beoremote Halo:

W Nordic Dawn Beosystem 72-23 pięknie uchwycono kołyszące się krzaki dzikiej róży, ryczące fale rozbijające się o lśniący piasek i ciepłe światło skandynawskiego wschodu słońca.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Dostępność i cena

Jeśli chcecie państwo mieć taki system, trzeba się spieszyć, wyprodukowano zaledwie 100 sztuk, każda z wygrawerowanym numerem, i sięgnąć głęboko do kieszeni, jako że cena wynosi 55 000 funtów.

­→ www.BANG-OLUFSEN.com

tekst red./mat. prasowe

zdjęcia mat. prasowe organizatora

 «●»

Poprzednie

Następne