Acrylic – odtwarzacze plików stereo i multiroom

Arylic to marka należąca do grupy Rakoit skupiającej ekspertów z różnych dziedzin audio oraz technologii sieciowych. Teraz dostępne są one również w Polsce.

Rakoit specjalizuje się w systemach audio służących do odtwarzania plików audio. Firma samodzielnie zajmuje się projektowaniem sprzętu i oprogramowani oraz integracją i produkcją usług strumieniowego przesyłania dźwięku. Ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu wysokiej jakości rozwiązań dla światowych producentów zaowocowała stworzeniem linii produktów pod nazwą Arylic.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Produkty Arylic mogą być wykorzystane do streamingu z wielu różnych źródeł:

  • Serwisy muzyczne
  • Urządzenia mobilne Android & iOS
  • NAS
  • Mac & PC
  • Dyski USB

Urządzenia mają funkcję multiroom dzięki czemu można je łączyć w grupy i streamować sygnał w pełnej synchronizacji lub przesyłać do każdego urządzenia całkowicie inny materiał muzyczny w jakości 24 bity, 192 kHz. Użytkownik ma dodatkowo możliwość zmiany ustawień EQ w tym kontrolę bezpośrednią tonów wysokich i niskich.

Acrylic wykorzystał sterowanie głosowe, które opierają się na współpracy z Asystentem Google i Siri. Łącząc telefon przez Bluetooth, możemy wydawać polecenia głosowe, aby odtwarzać muzykę, słuchać wiadomości i sterować urządzeniami inteligentnego domu.

Produkty Arylic mogą być również zintegrowane z wieloma systemami typu smart home czy control home. Dla każdego, kto chce programować i łączyć systemy, dostępny jest przewodnik po komendach HTTP API, który umożliwi pełną integrację. Dla każdego, kto nie ma pomysłu, zespół Arylic lub też społeczność wokół marki projektuje oprogramowanie do kontrolerów dla wszystkich rodzajów marek. Oferowane są gotowe systemy sterowania do Fibaro, Elan, Home Assistant, Control4 i wiele innych.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Oferta

Odtwarzacz plików Arylic S10, który możemy podłączyć do systemu audio lub do głośników aktywnych. Sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji dostępnej na systemy Android oraz IOS. Oprócz komunikacji Wi-Fi mamy również Bluetooth. Cena: 339 zł.

Wzmacniacz zintegrowany z odtwarzaczem plików Arylic A30+ w cenie 599 zł lub mocniejszy Arylic A50+ za 849 zł. Dla tych, który potrzebują rozwiązania do zabudowy, dostępny jest Arylic model SA100 w cenie 1049 zł.

Jeśli natomiast posiadamy już głośniki aktywne bądź wzmacniacz a chcemy mieć możliwość większej kontroli z poziomu Arylic, dostępne są również urządzenia z wbudowanym przedwzmacniaczem wyposażone w bogatszą gamę wejść i wyjść audio. Model Arylic S50 PRO dostępny jest w cenie 899 zł.

Firma oferuje również głośniki oraz subwoofer.

www.ARYLIC.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne