JBL Vibe Buds ⸜ bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

Wydaje się, że firma JBL wprowadza do sprzedaży nowe słuchawki niemal w każdym tygodniu.

Najwyraźniej ze swoją ofertą chce dotrzeć do każdej grupy odbiorców. Tym razem informuje o modelu Vibe Buds,  o którym pisze:

To proste i inteligentne rozwiązanie, doskonałe do słuchania na co dzień! Ze słuchawkami JBL Vibe Buds można zabrać swoje dźwięki wszędzie, gdzie się tylko chce. Odporne na zachlapanie i kurz słuchawki JBL Vibe Beam zostały stworzone z myślą o codziennej rozrywce – bas, który możesz poczuć, do 32 godzin pracy na baterii łącznie (słuchawki + etui ładujące) i bezpieczne, wygodne mocowanie.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

I dalej:

Niezależnie od tego, czy przemierza się ulice miasta, czy odpoczywa na plaży, rozmowy stereo użytkownika będą zawsze krystalicznie czyste, a technologia Smart Ambient sprawi, że będzie się mieć świadomość swojego otoczenia. A gdy pojawi się potrzeba dodatkowego zastrzyku energii, można skorzystać z funkcji szybkiego ładowania, aby uzyskać dwie dodatkowe godziny energii w zaledwie 10 minut.

Słuchawki korzystają z przetworników o średnicy 8 milimetrów, a ich konstrukcja ma być jest tak wygodna, że „można zapomnieć, że ma się je na sobie”. Konstrukcja wkładki ma delikatnie uszczelnić uszy, blokując hałasy z zewnątrz i „wzmacniając brzmienie basu”.

Nowe JBL-e oferują 8 godzin pracy akumulatora słuchawek i dodatkowe 24 godziny zapasu energii w etui ładującym. W razie konieczności można skorzystać z funkcji szybkiego ładowania, które pomoże uzyskać dwie dodatkowe godziny energii w zaledwie 10 minut.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Nowy model słuchawek korzysta z technologii Smart Ambient  oraz TalkThru, które pozwalają słyszeć siebie i osoby wokół bez wyjmowania słuchawek z uszu. Można też używać funkcji Ambient Aware, aby odtwarzać muzykę, zachowując jednocześnie świadomość otoczenia. Natomiast gdy prowadzi się rozmowy stereo, funkcja VoiceAware pozwala zrównoważyć to, jak dużo własnego głosu słyszysz się podczas rozmowy z innymi.

Nowy model posiada też certyfikaty IP54 na słuchawki i IPX2 na etui ładujące, mówiące o odporności na wodę i pył. Jak zapewnia producent, „są na tyle odporne, że mogą służyć w różnych warunkach przez cały dzień”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena: 289 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne