Nowa seria soundbarów JBL – Bar

Na polskim rynku pojawia się właśnie nowa seria JBL Bar.

Docelowo obejmować będzie pięć modeli: JBL Bar 300, JBL Bar 500, JBL Bar 800, JBL Bar 1000 i JBL Bar 1300. Natomiast już dzisiaj swoją premierę mają modele JBL Bar 300 i JBL Bar 500. Nowa linia soundbarów oferuje wbudowany Dolby Atmos oraz opatentowaną technologię Multibeam.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Bar 300

JBL Bar 300 wyróżnia się kompaktową konstrukcją. Jak czytamy w materiałach prasowych, „technologie MultiBeam i Dolby Atmos zapewniają żywy, przestrzenny dźwięk 3D”. Soudbar oferuje usługi strumieniowania, a także oferuje AirPlay, Alexa MRM lub Chromecast built-in. Każdy pokój jest inny, dlatego funkcja kalibracji dźwięku gwarantuje, że JBL Bar 300 „zapewni najlepsze efekty przestrzenne 3D w każdym wnętrzu i układzie pomieszczenia. System ma moc 260 W.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Bar 500

JBL Bar 500 to soundbar z subwooferem. Dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi z AirPlay, Alexa Multi-Room Music i Chromecast built-in™, można wybierać z ponad 300 opcji łatwego strumieniowania. Dzięki łącznej mocy wyjściowej 590 W głośnik JBL Bar 500, jak czytamy, przekształca filmy, muzykę i gry „w fascynujące doznania dźwiękowe”. I dalej:

Porywający, precyzyjny bas z potężnego bezprzewodowego subwoofera wprowadza akcję do filmów i emocje do muzyki z wykorzystaniem 10” bezprzewodowego głośnika niskotonowego.

W obu powyższych modelach technologia do optymalizacji czystości głosu wykorzystano PureVoice, unikalny algorytm. Łączność zapewnia HDMI eARC z funkcją 4K Dolby Vision Passthrough. Aplikacja JBL One pozwala dostosować korektor i sterować wszystkimi zgodnymi głośnikami z jednego wygodnego miejsca. Soundbary współpracują również z głośnikami wyposażonymi w asystenta głosowego.

Ceny: JBL Bar 300 => 1899 zł, JBL Bar 500 => 3099 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne