Marantz Model 40n w salonie Q21 – premierowe odsłuchy

Salon Q21 zaprasza na premierowe odsłuchy wzmacniacza zintegrowanego Marantz Model 40n.

W zaproszeniu czytamy, że „wyznacza standardy wyjątkowej jakości dźwięku, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do ogromnej biblioteki cyfrowej muzyki, podcastów i nie tylko”. Co więcej, „dzięki wyjątkowemu designowi MODEL 40n przypadnie do gustu zwłaszcza tym entuzjastom, którzy cenią doskonałość w kunszcie i wydajności we wszystkich aspektach swojego życia”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Kosztujące 12 499 złotych urządzenie oferuje moc 70 W przy obciążeniu 8 Ω oraz 100 W przy 4 Ω. jego układy bazują na modułach HDAM-SA3. To nie tylko wzmacniacz zintegrowany, wyposażony w analogowe wejścia liniowe, wejście gramofonowe MM i wejścia cyfrowe, w tym DMI ARC (Audio Return Channel), ale również odtwarzacz plików audio. Użytkownicy mają więc dostęp do serwisów streamingowych Spotify Connect, Amazon Music, Tidal, radia internetowego TuneIn i wielu innych.

MODEL 40n zapewnia również dostęp do osobistych bibliotek plików, obsługując formaty PCM 192 kHz/24 bity oraz DSD do 5,6 MHz. Opcje łączności bezprzewodowej obejmują Apple AirPlay 2, Bluetooth i Wi-Fi z technologią HEOS Built-In.

Zapraszamy na odsłuchy!
Adres

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne